World of Warcraft / Lore / Wyrmrest Temple
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Wyrmrest Temple

Autor: Barnews / 10. Května 2010 / Přečteno: 3025x

Dávný chrám Wyrmrest Temple se nachází v Northrendu. V zašlých dobách byl zbudován titány a ti když odcházeli, určili pět Dračích Aspektů (Alexstrasza, Ysera, Malygos, Nozdormu a Neltharion (později známý jako Deathwing).

Aspekti byli obdarováni velkou mocí, aby dohlíželi na svět a Wyrmrest Temple se stal místem, kde se jejich Dračí letky potkávaly a radily. Pod samotným chrámem byla postavena Komnata Aspektů (Chamber of Aspects). Zde je pět portálů a každý vede na posvátné místo příslušné Dračí letky. Těmito posvátnými místy jsou například Ruby Sanctum (útočiště rudých draků) či Obsidian Sanctum.

Demon Soul

Právě v Komnatě Aspektů kdysi dávno odhalil Neltharion své řešení, jak odrazit Plamennou Legii. Naléhal na ostatní aspekty aby každý vložil část své moci do artefaktu zvaného Duše Démona (Demon Soul). Jeden vyvolený strážce by pak vládl tímto artefaktem a porazil by Plamennou Legii.

Obsidian Sanctum

Během tažení proti Králi Lichů bylo zjištěno, že černý drak Sartharion tajně v Obsidian Sanctum střeží Soumračná Dračí Vejce. Mnohem více se tak začalo spekulovat o tom, že za Soumračnou Dračí Letkou stojí samotný Deathwing, který se skrývá a spřádá své zlé záměry.

Dragonblight

Wyrmrest Temple je úchvatná budova tyčící se do obrovské výše v oblasti zvané Dragonblight. Nesčetné míle kolem ní je krajina poseta pozůstatky draků, kteří když cítí, že se blíží jejich čas, odlétnou sem v klidu zemřít. Lze zde také najít Dračí svatyně, které jsou každá typická pro svou Dračí Letku.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819