World of Warcraft / Lore / Zul'Gurub
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Zul'Gurub

Autor: Barnews / 16. Června 2010 / Přečteno: 1516x

Toto dávné trollí město kdysi bývalo centrem mocné říše Gurubashi. Nachází se hluboko v džungli Stranglethorn Vale. Po roztržení kontinentů následoval úpadek trollů a od té doby se moc Gurubashi zmenšovala až z ní nakonec zbyl jen Zul'Gurub.

Pád Gurubashi vyvrcholil přibližně 1000 let nazpět. Atal'ai byla skupina vlivných trollích kněží, která se pokusila zvrátit osud Gurubashi. Rozhodli se povolat boha krve, který je nazýván Hakkar Soulflayer. Přestože byli kněží vyhnáni a poraženi, říše Gurubashi se totálně zhroutila. Vyhnaní Atal'ai později dospěli do Swamp of Sorrows, kde zbudovali chrám pro svého boha, Temple of Atal'Hakkar.

Bůh krve Hakkar byl skutečně vyvolán. Brzy se však zjistilo, že jeho přítomnost je vázána pouze na samotný Zul'Gurub a nemůže jej opustit. Trollové proto sjednotili své kmeny a vyslali své nejvyšší kněze, aby porazili Hakkar Soulflayera. Každý kněz vládl mocí jiného zvířete. Hakkar si je však všechny podmanil a učinil z nich své strážce.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819