Titan Quest / Rady, Tipy, Návody / Návod - Egypt
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Návod - Egypt

Autor: Barnews / 28. Září 2010 / Přečteno: 3331x

Návod na druhé dějství RPG Titan Quest. Poradí vám s úkoly v aktu - Egypt.

The Blidness of the Gods - Hlavní úkol

Imhotep vám poví mnoho zajímavých věcí. Vám však stačí vědět, že vaším cílem je mocný svitek ve zdejší knihovně. Vydejte se proto z města, a probojujte se až do zdejších archivů, kde se v nejzašším koutě utkáte s jedovatým broukem (na těžší obtížnosti budete potřebovat dostatek poison resistance). Po jeho zabití seberte svitek opodál. Nyní stačí donést svitek Imhotepovi do Memphisu, do kterého musíte doputovat.

The Family Heirloom

U východu z Rhakotisu stojí voják Anherru, který vás požádá, abyste mu našli a vrátili jeho meč. Vydejte se mimo bezpečnou část města a někde v té části plné nepřátel je šampión mající onen meč.

The Beast of Legend

Při cestě do Memphisu potkáte pár poutníků v pustině. Ti se zmíní o strašlivém škorpiónovy. Toho najdete a následně zbavíte končetin v nedaleké jeskyni.

Plight of the Nile Farmers

Farmáři v Lower Nile jsou sužováni nájezdy krokodýlích mužů. Přítrž tomu učiníte tak, že půjdete k řece u Lower Nile (je tu hodně rákosu) a vyvraždíte zde všechny ty velké zelené potvory.

Lowest of the Low

Těsně před Memphisem, sejdete li z cesty na pravou stranu, se potkáte s žebráky. Ti po vás chtějí abyste vyhnali černé démony z jejich domovů. Démoni jsou nedaleko a zlikvidovat je nebude problém.

A Promethean Surrounded

Při cestě do Memphisu poblíž Temple of Ptah osvoboďte Prometheana sužovaného monstry a úkol je hotov. Abyste jej našli budete muset důsledně procházet každou oblast.

The Invocation - Hlavní úkol

V Memphisu se potkáte opět s potrhlým Imhotepem. Nyní musíte najít 2 další artefakty. Jedná se o Hand of Balance a Eye of Chaos. Nejprve projděte severovýchodní branou a dostaňte se do rozlehlé oblasti Giza. Je zde hodně jeskyní a kobek. Vás by však měla nejvíce zajímat sfinga, na jejímž konci vás čeká souboj s nemrtvými a čtyřmi golemy strážícími Hand of Balance. Až s nimi budete hotoví, vyjděte zpět napovrch a skrz Fayrumské jeskyně se dostaňte do Fayurum Oasis. Na severovýchodě zdejší oblasti je kaňon vedoucí do chrámu, kde se utkáte s obřím škorpiónem a najdete zde Eye of Chaos. Oba artefakty rozjásají Imhotepa.

The High Priest's Reguest

High Priest v Memphisu vás požádá abyste mu donesli Staff of Khufu. Tuto hůl najdete v pyramidě v Gize. Přesněji řečeno by to měla být dolní chodba. Až ji najdete, doneste mu ji.

A Missing Brother

Jedna ženština v Memphisu postrádá svého bratra. Najdete ho srábka jednoho v Gize v jedné jeskyni či spíše chrámu severně od velké pyramidy. Řekne vám, ať nechodíte dál, neboť je tam strašlivá obluda. Na jeho kecy se vybodněte, zabijte velkého psa a znovu si s ním promluvte. Potom si zajděte za ženou pro odměnu.

Khufu's Curse

Před velkou pyramidou v Gize stojí člověk, který hlaholí něco o kletbě. Prostě naběhněte dovnitř a vymlaťte prostřední chodbu.

Caravan Woes

Tento úkol vám zadají lidé ve Fayrum Oasis. Pro jeho dokončení vyjděte z oázy a někde uprostřed této oblasti najděte a zabte šampióna jezdícího na hyeně.

Hidden Treasure

Jeden týpek ve Fayrum Oasis vám také poví o skrytém pokladě. Prohledejte celou oblast a najděte ukrytou hrobku. Zde je schovaný onen poklad.

A Telkine in Egypt - Hlavní úkol

Imhotepův rituál ke kontaktování bohů se nezdařil a tak vás požádá, abyste se pokusil telkina zastavit sám. Až dorazíte do Thebesu vydejte se branou dál. Po chvilce se dostanete do Valley of the Kings. Je tu mnoho zaprášených kobek, ale jen jedna z nich skrývá Telkina. Až najdete tu pravou, rozdejte si to s ním. Tento Telkin není zákeřnější než ten v řecku, ale i tak může pozlobit. Důležité je mít alespoň nějakou rezistenci na oheň. Má celkem silná ohnivá kouzla a umí se naklonovat. Po jeho smrti seberte tabulku a vraťte se do Thebesu za Imhotepem.

The Corrupted Priest

Úkol dostanete v Thebesu. Jeden zdejší týpek se spolčil s Telkinem, a tak ho za to musíte ztrestat a jeho tělo vyslat na odpočinek. Vyjděte z Thebesu a někde poblíž města je hřbitov. Zde najděte hrobku. Vejděte do ní a zneškodněte neřáda.

The Sickle of Kronos - Hlavní úkol

Po té, co se vrátíte za sympaťákem Imhotepem do Thebesu, vás čeká cesta k portálu, jenž vás přenese do Babylonu za účelem pronásledování posledního Telkina. Imhotep vám dá nejdřív potřebný artefakt, a pak už jen druhou bránou z města, probojujte se do chrámu, skrze chrám až k bossovi a přes bosse k portálu.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819