World of Warcraft / How to Raid / Sartharion
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Sartharion

Autor: Barnews / 9. Května 2010 / Přečteno: 1787x

Černý drak Sartharion a jeho pomocníci z nově vyšlechťené Soumračné dračí letky (Vesperon, Tenebron, Shadron) stráží v úkrytu černých draků, Obsidian Sanctum, soumračná dračí vejce. Vaším úkolem je Sarthariona porazit a vejce zničit. Při plnění tohoto úkolu máte dvě možnosti, jak toho docílit.

Sartharion

Jestliže zlikvidujete všechny tři Soumračné draky ještě před pullnutím Sarthariona, bude samotný boj velmi jednoduchý. Necháte-li však některé draky žít, budou potom slétávat Sartharionovi na pomoc. S jedním drakem naživu je boj stále jednoduchý. S každým dalším se ale stává mnohem těžší. Čím více draků necháte naživu, tím lepší pak bude váš drop ze Sarthariona.

Při konfrontaci se Sartharionem si dávejte pozor na ohnivé zdi, které po 30 sekundách vyrážejí buď zleva nebo zprava. Každý si musí najít mezeru mezi nimi. Samotný Sartharion pak disponuje následujícími schopnostmi.

  • Cleave - Způsobí 35% svého základního poškození každému koho najde před sebou.
  • Flame Breath - Zraní všechny před sebou za 8,750 až 11,250 (25 Player: 10,938 až 14,062) ohnivým poškozením.
  • Tail Lash - Způsobí 3,063 až 3,937 (25 Player: 4,375 až 5,625) ohnivého poškození všem za ním a omráčí je na 2 sekundy.

Během boje mějte dostatečně oddálenou kameru, abyste viděli přicházející ohnivé vlny a měli přehled o okolním dění. Snažte se udržovat přehled a pořádek napříč raidem. Pokuste se addy, kteří se spawnují, držet odděleně od damagerů, zpomalují vás a jakmile potřebujete uhnout před vlnou, je to špatné. Nikdo, vyjímaje tanka, nesmí stát před nebo za Sartharionem.

Tři Soumrační Draci naživu

Boj se třemi draky naživu je náročný na DPS, jelikož přilétávají poměrně rychle po sobě a vy je musíte rychle zabít. Jakmile nemáte dostatečně dobré DPS a bojujete příliš dlouho proti dvoum Soumračným Drakům najednou, stává se boj nepřehledný a nebezpečný. Po 30 vteřinách boje vyrazí Sartharionovi na pomoc první drak, Tenebron. Přibližně 45 vteřin po Tenebronovi přiletí Shadron a o dalších 45 vteřin později doplní trio Vesperon.

S každým dalším drakem, který přiletí, získá celý raid jeden debuff. Navíc každý z draků vytvoří jeden portál. Portály celý boj ještě více komplikují.

  • Power of Tenebron - Shadow damage, který dostanete je o 100% větší.
  • Power of Shadron - Obdržený Fire damage je o 100% větší.
  • Power of Vesperon - Snižuje váš maximální health o 25%.

Tenebronův portál můžete ignorovat, neboť vytváří vajíčka ze kterých se líhnou addi. Nějaký offtank, nejlépe Protection Paladin, by je měl držet na sobě a DPS ve volných chvílích nebo když je to nutné plošnit.

Shadronův portál činí Sarthariona nezranitelného a zvyšuje mu jeho fire dmg.

Vesperonův portál zvyšuje Shadow a Fire poškození, které dostáváte a Twilight Torment vás zraňuje když útočíte.

Každý Soumračný drak dále disponuje následujícími schopnostmi.

  • Shadow Breath - Každých 20 sekund drak sešle před sebe stínový dech. Velmi nebezpečné po příletu Vesperona.
  • Shadow Fissure - Vyvolá černý kruh na zemi. Musíte z něj rychle utéct, jinak můžete snadno zemřít
  • Twilight Revenge - S každým mrtvým Soumračným drakem jsou Sartharionovy útoky silnější a rychlejší.

Následující videa vám pomůžou zdolat tento raid.

25-man video

10-man video

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819