World of Warcraft / How to Raid / Kel'thuzad
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Kel'thuzad

Autor: Barnews / 9. Června 2010 / Přečteno: 1177x

Kdo jiný by mohl být hlavním bossem raidu Naxxramas, než Kel'thuzad. Stačí když každý dělá, co má a všichni mají dostatečnou výbavu. Potom by neměl být s ničím problém. Dostatek ranged dmg je výhodou.

První fáze

Kruh uprostřed místnosti bude vaším útočištěm během první fáze souboje. Všichni pohromadě se do něj přesuňte a připravte se. Pár dalších minut na vás budou chodit kostlivci, bánší a abominace. Důležité je, aby se nic z toho k vám nedostalo. Zejména si dávejte pozor na bánší, které vás odkopnou mimo kruh a kostlivce, kteří dávají dmg.

Druhá fáze

S Kel'thuzadovým nástupem je nutné se rozprostřít po místnosti tak, aby nebyli dva hráči blízko sebe. Dobré je tankovat bosse v kruhu, kde jste byli během první fáze. Ostatní jsou pěkně rozptýlení kolem dokola.

Podobně jako Soumrační draci u Sarthariona i Kel'thuzad hází nepříjemné černé kruhy na zem. Nestůjte v nich dlouho jinak zemřete. Jednou za čas také sešle na někoho Detonate Mana, ten, kdo má tento debuff, musí ihned mimo raid. Prostě ať odběhne stranou. Na 25 hráčů si také dávejte pozor na Chains of Kel'thuzad, které ovládnou pár hráčů. V tu chvíli dejte pozor, abyste je omylem nezabili plošňákem atd. Zneškodněte je nenásilnou cestou.

Dávejte si pozor

Asi nejzákeřnější je Frost Blast. Kel'thuzad vybere cíl a zmrazí jeho i vše okolo něj ve vzdálenosti 10 yardů. Na všechny zmražené musí být soustředěn pořádný heal, jinak je čeká smrt. Melee chary proto musí být během boje velmi opatrní a neměli by se moc seskupovat. Nejlépe ať dává dmg jen ranged a pár melee. Ostatní ať čekají na vyvolání addů, které přijde na Kel'thuzadově 45%.

Kel'thuzadovy schopnosti

  • Frostbolt - Kel'thuzad zakouzlí na svůj cíl 2-sekundový Frostbolt, který zasáhne za 10,063 do 12,937 (25 Player: 29,250 do 30,750) Frost damage.
  • Frostbolt Volley - Instantní Frostbolt zraní každého v raidu za 4,500 do 5,500 (25 Player: 7,200 do 8,800) Frost damage.
  • Shadow Fissure - Pod náhodným hráčem vytvoří černý kruh. Po třech sekundách tento kruh zabije každého, kdo na něm zůstal.
  • Detonate Mana - Debuff seslaný na náhodného hráče. Po pěti sekundách exploduje a způsobí plošný dmg.
  • Frost Blast - Kel'thuzad zmrazí náhodného hráče a všechny další do 10 yardů. Kouzlo následně působí poškození za 26% jejich maximálního života každou sekundu po dobu 4 sekund.
  • Chains of Kel'thuzad (25 Player) - Kel'thuzad náhodně ovládne tři hráče. Jejich velikost i poškození je zvýšeno o 200%. Zotročení hráči se pokusí vyléčit Kel'Thuzada.

25-man video

10-man video

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819