World of Warcraft / Lore / Naxxramas
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Naxxramas

Autor: Barnews / 5. Května 2010 / Přečteno: 1673x

Naxxramas byl vyzdvižen z hlubin země Králem Lichů. Je to nerubianská nekropole, odkud vládne Kel'thuzad, nejvěrnější služebník Krále Lichů.

Mnoho let se Naxxramas vznášel nad zpustošeným Lordaeronem. Dostat celé království pod sovu kontrolu se však Kel'thuzadovi nepodařilo. Na jedné straně proti němu stáli Forsaken vedeni Lady Sylvanas a na straně druhé byl řád Argent Dawn bojující proti zlu (Plamenná Legie či Pohroma). Když Král Lichů dokončil svůj plán na pokoření světa, byl Naxxramas přemístěn do Northrendu. Zde obléhá Wintergarde Keep.

Ačkoliv se to z venkovního pohledu nezdá, je Naxxramas velice rozlehlý. Skládá se celkem ze čtyř křídel, kde v každém se provádějí jiné Kel'Thuzadovi experimenty. Jednotlivé části Naxxramasu jsou: Arachnid quarter, Plague quarter, Construct quarter a Military quarter. Poslední pátá část obsahuje hnízdo mrazivého wyrma Sapphirona a Kel'thuzadovu komnatu.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819