Titan Quest / Rady, Tipy, Návody / Epic a Legendary monstra
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Epic a Legendary monstra

Autor: Barnews / 10. Října 2010 / Přečteno: 4583x

V původních Titan Questech existují monstra, která potkáte až na těžší obtížnosti. Jsou těžší než ostatní bossové a jejich ability jsou smrtící. Zde je jejich seznam.

Talos

Talos je obří construct. Vládne mocným plamenometem a blesky. Jako jediného z těchto silných bossů jej nemůžete minout, neboť stráží cestu do Labyrintu na Krétě. Poprvé se s ním setkáte až na obtížnost Epic.

Manticora

Obličej opice, tělo lva a křídla netopýra. To je Mantikora. Obří a smrtící příšera. Lze na ní narazit nejdříve na Epic. Skrývá se v jeskyni poblíž Fayrumské oázy ve druhém aktu. Při boji s ní buďte opatrní a uhýbejte jejím útokům.

Dragon Liche

Dragon Liche je dle mého názoru asi nejlehčí z těchto bossů. Záleží ale na vašem charu. Najdete ho ve třetím aktu na cestě do Jade Palace. V Bambusovém lesíku je jeskyně a tou když projdete, tak jej naleznete. Samozřejmě nejdříve na Epic.

Hydra

Sedmihlavá potvora Hydra na vás čeká v prvním aktu v Athénských bažinách. Dávejte si pořádný pozor, protože je hodně nebezpečná. Abyste jí ale mohli vůbec nalézt, budete to muset dotáhnout na obtížnost Legendary.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819