Titan Quest / Rady, Tipy, Návody / Návod - Orient a Čína
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Návod - Orient a Čína

Autor: Barnews / 28. Září 2010 / Přečteno: 3431x

Návod na třetí dějství RPG Titan Quest. Poradí vám s úkoly v aktu - Orient a Čína

The Sickle of Kronos - Hlavní ükol

Objevíte se v Babylonských zahradách. Pokecejte s ohromeným členem Order of Prometheus a skrze haldy přerostlých botanických tvorů se dostaňte do chrámu. V chrámu vás čeká pár pater a v posledním se utkáte s bosem strážícím cestu dál.

Hunt for the Sickle - Hlavní úkol

Toto snad ani není úkol. Jednoduše si klestěte cestu přes Orient, Himaláje, atd... Cestou si pokecejte s každým, koho potkáte a až dorazíte do Changanu, měl by být úkol splněn.

The Seeds of Destruction

Na začátku Orientu, po splnění The Sickle of Kronos, u východu z úplně první vesničky, potkáte farmáře. Ten chce, abyste mu pomohli vyhnat monstra z jeho domečku. Až to uděláte (pro jistotu vyčistěte celou oblast), vraťte se a řekněte mu o vašich činech.

Gargantuan Yeti

V oblasti Western Silk Road v Shangshung vesnici vám lidé povědí o obřím yetim. Nijak se nemusíte namáhat s jeho hledáním, narazíte na něj mnohem dále cestou skrze ledovou jeskyni. Skoncujte s ním a úkol bude splněn.

Mystery in the Mountains

V Shangshungu, v oblasti Western Silk Road, se také dozvíte, že neandrtálci dělají v těchto dobách pěkný bordel. Řešení tohoto úkolu je o něco delší, než na co jsme byli doposud zvyklí. Vydejte se tedy dál přes kruté a chladné hory. Časem se prostřední změní a vy se dostanete do rozkvetlého zelenkavého údolí plného raptorů. Zde zamiřte na sever k chrámu, promluvte s maníkem a přes lávku vpravo se vydejte vyčistit jeskyni. Vraťte se za chlapíkem k chrámu a vydejte se znovu na cestu. Krásné údolí bude znovu vystřídáno zimou a sněhem. Brzy potkáte vylekaného muže. Nedbejte na jeho bědování a raději vstupte do nedaleké jeskyně, kde se probijte k náčelníkovi neandrtálců. Rozbijte ho a poté se vraťte do Shangshungu pro odměnu.

Caravan in Troubles

Cestou přes hory narazíte na přepadenou karavanu a promrzlého chlápka utíkajícího před monstry. Zachraňte ho před všemi dotěry a promluvte s ním.

The Child and the Raptor

V divočině, v oblasti před čínskou zdí, vás jistá ženština požádá o záchranu jejího dítěte. Zabijte raptora ohrožujícího dítě a vyslechněte matčiny díky.

Pengs Problem

Na velké čínské zdi vás grupa vojáků poprosí o pomoc s monstry. Postupujte dál po zdi a narazíte na šampióna, kterého zabte. Nevracejte se však, nýbrž si odměnu vyzvedněte u jejich velitele, až sestoupíte ze zdi.

The Wealthy Collector

Ve vesnici Zhidan vás jeden chlápek požádá o Jade Figurine. Sošku si vyzvedněte v jeskyni v oblasti Jingyang Woods a doneste mu ji.

A Lesson in Despair

Nedaleko za vesnicí Zhidan narazíte u řeky na válečníka. Zachraňte ho a úkol bude splněn.

Stalker in the Woods

V Jingyang Woods, které se nacházejí za Zhidan villiage, údajně žije jakési strašné monstrum. Prozkoumejte každou píď lesa a splňte úkol jeho skolením.

The Emperor's Clay Soldiers

V Changanu dostanete úkol, zabít ducha jménem Bandari. Projděte severní branou a dostaňte se do císařova Mausolea. Utkejte se s bossem, který nepatří mezi ty nejlehčí a poražte ho. Potom si v Changanu vyzvedněte odměnu.

Terra Cottas at Large

Abyste splnili tento úkol, musíte vymlátit všechny Terra Cotta Soldiers kolem Changanu a zajít si pro odměnu.

Journey to the Jade Palace - Hlavní úkol

Z Changanu se dejte na jih. Cesta nebude zase tak dlouhá jako ze Silk Road do Changanu. Cestou budete stále stoupat výše do hor a u vrcholků se střetnete s milým pejskem, co nemá rád pošťáky. Zabte ho a v paláci si promluvte se Žlutým vládcem. Cestou pod palácem se vraťe do Changanu.

A General in Repose

Zadá vám jej muž v lese cestou do Jade Palace. V této oblasti je prý jeskyně a v ní zajímavá skrýš s poklady. Najděte ji.

Behind the Waterfall

Na jih od Changanu narazíte na malou vesničku Qiyum, dále na jih od ní za lávkou je muž, jenž vám zadá tento úkol. Musíte se vydat na severozápad této oblasti až se dostanete k vodopádu. U vodopádu je jeskyně. V ní vymlaťte zlé duchy a vraťte se pro odměnu.

The Hermit Mage

Dostanete ve vesničce Qiyum. Mocný mág žijící sám v divočině se prý již dlouho neukázal, a proto, až půjdete dál, buďte pozorní, ať najdete jeho vypálený domeček.

Three Sisters

Ještě než dorazíte do Jade Palace, narazíte na první ze tří sester. Ta vám tento úkol zadá. Potom, když vyjdete z jeskyní pod Jade Palace, potkáte v bažinách druhou sestru. Ta vás požádá o pomoc. Vydejte se směrem vpravo a zachraňte třetí sestru od tygřích lidí. Úkol ukončíte u druhé sestry.

Under Wusao Mountain - Hlavní úkol

Vaše cesta do Wusao Mountain začíná u východní Changanské brány, která dříve nešla otevřít. Projděte přes husté lesy a zanedlouho byste se měli dostat až ke vchodu do jeskyní. V jeskyni si dávejte pozor. Jsou zde už celkem tuhé souboje. Nejnebezpečnější jsou určitě elitní dračí lidé a v neposlední řadě i ohniví velcí démoni (balrogové). Až se probitkaříte k Typhonově vězení, akorát uvidíte, jak hromotluk jeden uniká portálem. No nic. Zbyl vám tu ještě Telkin. Stylem boje trochu připomínal prvního Telkina, ale tento je méně zákeřnější. Jen si dávejte pozor na kameny, které po vás hází.

Olympus

Projděte portálem za Typhonem. Objevíte se na Olympu. Probojujte se přes jeho ochranku a po tom už jen pro lahvičky a hurá na něj. Vyhýbejte se jeho dovednostem a pomalu ho složte.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819