World of Warcraft / Lore / Sylvanas Windrunner
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Sylvanas Windrunner

Autor: Barnews / 16. Května 2010 / Přečteno: 3337x

Byla hlavní hraničářkou elfského království Quel'Thalas. Svůj post zastávala více než dobře. Jednou se však na hranicích elfské říše vyrojila Pohroma nemrtvých vedená Arthasem. Sylvanas vynaložila maximální úsilí aby pohromu zpomalila. Její elfí vychytralost a úskočnost jí byly k užitku. Odolat moci Arthase však nemohla.

Kousek po kousku se blížili nemrtví k Silvermoonu. Kdyby Sylvanas stihla varovat město včas, byla by možná nějaká šance. To se však bohužel nestalo. Sylvanas byla zabita a na důkaz svého hněvu ji Arthas povolal zpět jako královnu všech bánší.

Nyní sloužila Sylvanas Pohromě. Netrvalo to však věčně. Brzy se jí podařilo osvobodit. Spolu s dalšími, kteří již nesloužili Králi Lichů, založila Forsaken a stala se jejich vůdkyní. Usídlili se v Undercity a pomalu začali upevňovat svou pozici v ruinách Lordaeronu.

Upevnění moci

Když Arthas vyklidil scénu, vstoupili na ní Nathrezimové. Sylvanas však neměla ještě sílu je porazit. Proto rychle hledala spojence. Při svém hledání našla mnoho těch, kteří by jí mohli dobře posloužit. Byli mezi nimi místní zlobři, gnollové, banditi, murloci. S novými spojenci Sylvanas porazila Varimathrase. Varimathras prosil o život a Sylvanas ho ušetřila výměnou za to, že jí bude věrně sloužit.

Varimathrasovy informace ohledně dalších dvou Pánech děsu byly užitečné. Oba byli poražení a Sylvanas, protože si chtěla být jistá Varimathrasovou loajalitou, mu přikázala, aby zabil Balnazzara. Tato myšlenka mu byla odporná. Bylo zakázáno aby Nathrezim zabil druhého Nathrezima. Jeho strach ze smrti ale zvítězil a Varimathras udělal, co po něm Sylvanas chtěla. Balnazzar však nějakým způsobem ušel smrti. A později je známo, že se stal vůdcem Scarlet Crusade.

Hněv a Pomsta

Sylvanas nikdy nezapoměla na to, co ji Arthas provedl. Vůle vykonat na něm svou pomstu ji živila a dodávala jí sílu. Pak přišla chvíle, na kterou tak dlouho čekala. Citadela Ledové Koruny v obležení a Král Lichů uvnitř. Sylvanas cítící svou příležitost vedla vojenské síly do Frozen Halls v Citadele, aby se pomstila.

Když se Sylvanas uvnitř ocitla u soukromých komnat Krále Lichů, ucítila ve své blízkosti přítomnost čepele, která jí zabila. Pokoušela se rozmlouvat s duchy uvnitř Mrazivého Smutku. Náhle se však zjevil přízrak Uthera Lightbringera. Varoval ji, že se Král Lichů blíží a pokusit se ho nyní porazit by bylo marné. Také jí prozradil, že Krále Lichů nelze jen tak zničit, a ten, kdo jej porazí, ho musí nahradit jako nový Král Lichů. Jinak by totiž všichni nemrtví byli bez kontroly.

Nakonec se Sylvanas podařilo uprchnout z Frozen Halls. Ještě než se tak stalo, střetla se nakrátko se samotným Králem Lichů. Velmi rychle jí došlo, že nemá šanci. Sebesilnější armáda ani nejmocnější hrdina by to nedokázal. Arthas musí být poražen vůlí a obětavostí.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819