World of Warcraft / Lore / Draenor - Outland
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Draenor - Outland

Autor: Barnews / 18. Dubna 2010 / Přečteno: 1791x

Draenor kdysi býval domovským světem orků. Kdybyste vedle sebe postavili původní Draenor, divoký a krásný, a Outland, zdevastovaný a roztříštěný na kusy, asi byste ani nemohli uvěřit, že je to jeden a ten samý svět.

Orkové byli šamanistický národ, který se dělil na jednotlivé klany. V Draenoru žili dlouhá léta v pokoji a souladu s ostatními rasami. Jednou z dalších ras byli i Draeneiové. Byli to potomci rasy zvané Eredar. Tito Eredar však byli ti, kteří se rozhodli následovat Velena, který kdysi dávno odmítl Sargerasovu nabídku. Nyní se jim říkalo Draenei a byli ve vyhnanství v Draenoru.

Jednoho dne však na Draenor padl stín. Vůdčí šaman orků Ner'zhul byl obelhán Kil'Jaedenem a rozpoutal válku proti Draenei. Když však prozřel, mířila už jeho rasa do záhuby. Ner'zhul nakonec tajně odvrátil totální zkázu, ale úplně zastavit ji nemohl. Po dvou prohraných válkách orků proti lidem se Ner'zhul chtěl pomocí mocných artefaktů schovat se zbytkem hordy na nějakém jiném světě. Se svou novou mocí získanou z artefaktů pootvíral mnoho portálu po celém Draenoru. A když prošel portálem, jeho moc náhle přestala držet portály pohromadě. Celý Draenor se roztrhl. V ten jeden okamžik většina života toho světa zahynula.

Vše však ztraceno nebylo. Zkázu totiž přestál jeden velký úlomek světa. Ten se nyní nazývá Outland. Po této události shromáždil Magtheridon přeživší orky a převzal kontrolu nad zbytkem Dreanoru, nyní Outlandu.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819