World of Warcraft / How to Raid / Anub'Rekhan
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Anub'Rekhan

Autor: Barnews / 25. Července 2010 / Přečteno: 1154x

Nejloajálnější Anub'arakův velitel. To je Anub'Rekhan. Je prvním bossem v Arachnid Quarter a patří mezi ty nejjednodušší bosse. Dobré DPS (Heroism či Bloodlost) a tank s mozkem tento boj velmi usnadní. Heal se jen drží v uctivé vzdálenosti od bosse a drží všechny naživu.

Anub'Rekhan nedisponuje závratným množstvím schopností. Na začátku vyvolá Crypt Guarda, o kterého se postará off tank. Během boje pak používá Impale. Tato dovednost působí DMG a vyhazuje lidi v raidu do vzduchu. To však není žádný problém a healeři se o to postarají. Největší problém přijde, když Anub'Rekhan zakouzlí Locust Swarm. Jedná se o jeho nejsmrtelnější schopnost. Všechny chary, zejména ty nablízko si musí Locust Swarm hlídat a s předstihem se vzdálit na více jak 30 yardů od bosse jinak schytají dmg a dostanou dlouhý silence.

Když je seslán Locust Swarm. Tank se musí s bossem oklikou dostat na druhou stranu místnosti. Stačí opsat půlkruh podél obvodu místnosti a poté již vše probíhá zase normálně až do dalšího Locust Swarmu.

Wipe obvykle nastává, když příliš mnoho lidí chytne Locust Swarm. Z každého mrtvého se vyrojí scarabové a vrhnou se na zbytek raidu, který se díky silence nemůže moc bránit.

Anub'Rekhan Abilities

  • Impale - Anub'Rekhan zvolí náhodného hráče a sešle na něj bodliny. Zasáhne všechny mezi sebou a hráčem. Zasažení utrpí 4,813 až 6,187 (25 Player: 5,688 až 7,312) fyzické damage a jsou odhozeni do vzduchu. Při pádu utrpí dodatečný DMG..
  • Locust Swarm - Sesílá každých 80-120 sekund. Spell zraní všechny do 30ti yardů a aplikuje na ně Locust Swarm který zraňuje za 875 až 1,125 (25 Player: 1,313 až 1,687) Nature damage každé 2 sekundy. Během Locust Swarmu je Anub'Rekhan zpomalen na 60% (25 Player: 75%) jeho normální rychlosti. Hráči zasažení Locust Swarmem nemohou kouzlit či útočit.
  • Summon Corpse Scarabs - Anub'Rekhan vyvolá scaraby z padlých Crypt Guardů (10 za jendoho) a hráčů (5 za jednoho).

TankSpot's Guide to Anub'Rekhan

How To Anub'Rekhan

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819