World of Warcraft / Lore / Sapphiron
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Sapphiron

Autor: Barnews / 5. Května 2010 / Přečteno: 1388x

Modrý Drak Sapphiron náležel do Dračí letky aspekta Malygose. Byl jedním z menšiny modrých draků, kteří přežili Deathwingovo šílenství ve válce prastarých. Potom se Sapphiron schovával v Northrendu a hromadil artefakty do doby, než byl Arthas povolán na pomoc Králi Lichů.

Jelikož Arthasovi blokovaly cestu Kael'Thasovi jednotky, musel použít podzemní cestu pod Azjol-Nerubem. Ještě než se vydali do hlubin země, navrhl Anub'Arak, který Arthasovi pomáhal, aby se pokusili porazit modrého draka Sapphirona a získat jeho poklady, které by jim dozajista pomohly. Arthas bojoval se Sapphironem, a i když byl oslaben, draka porazil. Poté byl Sapphiron vzkříšen jako mocný mrazivý wyrm a stal se součástí Pohromy.

Sapphiron pomohl Arthasovi při cestě k Azjol-Nerubu. Dovnitř s nimi však nešel. Sapphiron se stal skutečně silným mrazivým wyrmem. Když potom Arthas usedl na Ledový trůn, byl Sapphiron určen jako Kel'thuzadův strážce v Naxxramasu.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819