Titan Quest / Rady, Tipy, Návody / Rady pro začínající
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Rady pro začínající

Autor: Barnews / 4. Června 2011 / Přečteno: 4781x

Rozhodl jsem se sepsat pár rad do Titan Questu včetně datadisku Immortal Throne, které by vám mohli přijít vhod. Nečekejte žádný uber vychytávky. Jedná se jen o postřehy, které můžu časem doplňovat.

  • Na samém začátku, když jste totálně bez výbavy a bez skillů si najděte na zemi nějakou tu zapálenou pochodeň. Budete jí mít sice jen pár minut, ale značně vám to tuto dobu hraní ulehčí.
  • Každý build je v nějaké věci odlišný. Některé skutečnosti jsou ale společné pro všechny. Například rezistence a brnění potřebujete za každého. Charaktery na blízko je potřebují více, ale kouzelníci a pod. se bez nich také neobejdou. Pokud se vám tedy rezistence pohybují v mínusu, nebo máte malý armor, očekávejte občasné potíže. Držte si je v přijatelných mezích.
  • Mnohem důležitější než vaše výdrž je však poškození, které dáváte. Pokud dokážete sundat protivníka dříve než stačí cokoliv udělat, nepotřebujete tolik vydržet. U charakterů s velmi silným útokem se můžete dostat přes Normal i Epic bez větších problémů a nemusíte ani moc vydržet. Rozhodně však stále platí, co jsem psal výše o obraně a rezistencích. Držte si je na dostatečné úrovni. Velký problém nastává, když vaše postava zaostává v útoku. Běžné příšery sice upižláte, ale jakmile přijde tuhý boss, který vydrží a navíc dává pecky, tak jste nahraní a nesundáte ho ani když hodně vydržíte. Proto doporučuji se snažit dělat buildy a koukat přitom na prvním místě na jejich výsledné poškození. Rezistence, kontrolu davu a podobné věci mějte až na druhém místě.
  • Pokud se rozhodujete do jakých schopností ze začátku investovat, tak vám doporučuju si vybrat 2-3 dovednosti, které spolu dobře spolupracují a vymaxovat je (je úplně jedno jaké dovednosti, ale musí se navzájem doplňovat). To by vám mělo zajistit dostatečnou sílu do začátku.
  • Pokud jste ranged charakter a bojujete na dálku, zkuste někdy přidržet při útoku SHIFT. Vaše postava zůstane na místě a bude střílet. Usnadní vám to život a je to jen otázka zvyku.
  • Pokud máte v některé lokaci problémy se silnými monstry, vyzkoušejte se jim schovat za roh místnosti nebo nějakou jinou překážku. Tato taktika bývá poměrně účinná. Silné ranged nepřátele přilákáte k sobě a navíc se často shromáždí nahromadě, takže je můžete snadno zlikvidovat.
  • Nezapomínejte využívat scrolly, které můžete koupit u obchodníka, ale také dostat za úkoly. Pokud je na vás nějaká pasáž příliš těžká, scrolly mohou pomoci.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819