Titan Quest / Rady, Tipy, Návody / Rady pro začínající
Dnes je 23. 03. 2018 a svátek má Ivona
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Rady pro začínající

Autor: Barnews / 4. Června 2011 / Přečteno: 2548x

Rozhodl jsem se sepsat pár rad do Titan Questu včetně datadisku Immortal Throne, které by vám mohli přijít vhod. Nečekejte žádný uber vychytávky. Jedná se jen o postřehy, které můžu časem doplňovat.

  • Na samém začátku, když jste totálně bez výbavy a bez skillů si najděte na zemi nějakou tu zapálenou pochodeň. Budete jí mít sice jen pár minut, ale značně vám to tuto dobu hraní ulehčí.
  • Každý build je v nějaké věci odlišný. Některé skutečnosti jsou ale společné pro všechny. Například rezistence a brnění potřebujete za každého. Charaktery na blízko je potřebují více, ale kouzelníci a pod. se bez nich také neobejdou. Pokud se vám tedy rezistence pohybují v mínusu, nebo máte malý armor, očekávejte občasné potíže. Držte si je v přijatelných mezích.
  • Mnohem důležitější než vaše výdrž je však poškození, které dáváte. Pokud dokážete sundat protivníka dříve než stačí cokoliv udělat, nepotřebujete tolik vydržet. U charakterů s velmi silným útokem se můžete dostat přes Normal i Epic bez větších problémů a nemusíte ani moc vydržet. Rozhodně však stále platí, co jsem psal výše o obraně a rezistencích. Držte si je na dostatečné úrovni. Velký problém nastává, když vaše postava zaostává v útoku. Běžné příšery sice upižláte, ale jakmile přijde tuhý boss, který vydrží a navíc dává pecky, tak jste nahraní a nesundáte ho ani když hodně vydržíte. Proto doporučuji se snažit dělat buildy a koukat přitom na prvním místě na jejich výsledné poškození. Rezistence, kontrolu davu a podobné věci mějte až na druhém místě.
  • Pokud se rozhodujete do jakých schopností ze začátku investovat, tak vám doporučuju si vybrat 2-3 dovednosti, které spolu dobře spolupracují a vymaxovat je (je úplně jedno jaké dovednosti, ale musí se navzájem doplňovat). To by vám mělo zajistit dostatečnou sílu do začátku.
  • Pokud jste ranged charakter a bojujete na dálku, zkuste někdy přidržet při útoku SHIFT. Vaše postava zůstane na místě a bude střílet. Usnadní vám to život a je to jen otázka zvyku.
  • Pokud máte v některé lokaci problémy se silnými monstry, vyzkoušejte se jim schovat za roh místnosti nebo nějakou jinou překážku. Tato taktika bývá poměrně účinná. Silné ranged nepřátele přilákáte k sobě a navíc se často shromáždí nahromadě, takže je můžete snadno zlikvidovat.
  • Nezapomínejte využívat scrolly, které můžete koupit u obchodníka, ale také dostat za úkoly. Pokud je na vás nějaká pasáž příliš těžká, scrolly mohou pomoci.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819