Diablo 3 / Lore / Deckard Cain
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Deckard Cain

Autor: Barnews / 29. Září 2010 / Přečteno: 2501x

Deckard Cain je neodmyslitelná postava série Diablo. Je poslední z Horadrim a jako jeden z mála zná stará tajemství a legendy Horadrických mágů a uchovává je. Přestože se straní boje, je velmi užitečný svými radami a znalostmi. Také je potomkem Jereda Caina, který 200 let nazpět Diabla uvěznil.

V prvním díle je Deckard Cain jeden z mála, kteří ještě obývají tristam a neutekli před hrůzami, které se začaly dít. Jeho znalosti a rady sou nyní žádané a on chce být u velkých věcí, které se mají stát. S jeho pomocí je Diablo poražen. Ne však na dlouho…

Hrdina, jenž Diabla porazil, prodělal velké hrůzy při svém postupu skrze katakomby ve snaze zničit Diabla. A i přesto, že splnil své poslání, nakonec selhal. Diablo se vloudil do jeho těla a začal pomalu získávat kontrolu nad duší. Začala jeho dlouhá pouť, kdy hledal své dva bratry. Stal se Temným poutníkem.

Deckard Cain však nezemřel v troskách Tristamu, který byl Diablem, nyní Temným poutníkem, zpustošen. Byl zajat a uvězněn do malé klícky. Odtud byl také později zachráněn a on mohl dál využívat svých vědomostí a pomoci k porážce všech tří pekelných bratrů, Mefista, Diabla i Baala.

I když se to poražení Prvotního Zla zdálo nepravděpodobné, Cain začal být na sklonku svého života neklidný. Něco ho stále zrazovalo. Proto se v obavě před nejhorším vrátil do Tristamu, aby zde vystopoval jakékoliv náznaky zla a nasměroval nové hrdiny k jeho poražení. Tady také končí jeho život. Vykonal mnohé, ale smrt ho nakonec dostihla.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819