World of Warcraft / Addony / Deadly Boss Mods
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Deadly Boss Mods

Autor: Barnews / 14. Prosince 2010 / Přečteno: 3049x

Chodíte-li pravidelně na raidy, neobejdete se bez pár důležitých addonů. Tím nejdůležitějším je určitě Deadly Boss Mods. Jedná se o nepostradatelný addon pro každého raidera. Znatelně vám usnadní váš život v raidu a dá vám vědět o každé důležité události během boje s bossem.

Je sice pravda, že v této kategorii addonů existují i alternativy. Deadly Boss Mods (DBM) se však podle mého názoru používá nejsnadněji a je nejkvalitnější. Během konfrontace s bossem potřebujete vědět jasně a rychle, co se děje. Často se stane, že máte třeba jako healer plné ruce práce a můžete na něco zapomenout. V takové chvíli přichází na řadu DBM, který vás důrazně upozorní na důležité události.

Deadly Boss Mods je velice názorný addon a svůj účel splňuje parádně. Seřadí vám všechny události, které se během boje stanou a zobrazí je do barů. Postupně vás na ně upozorňuje. Důležité věci lze samozřejmě nastavit či přemístit. Tento addon vám vřele doporučuji. Je to povinnost pro každého, kdo vkročí do nějaké instance.

Deadly Boss Mods - Nejnovější verze.
Deadly Boss Mods: Burning Crusade Mods obsahuje starší raidy.
Deadly Boss Mods (Nový vzhled) by měl vylepšit vzhled barů.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819