World of Warcraft / How to Raid / Gluth
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Gluth

Autor: Barnews / 17. Července 2010 / Přečteno: 1177x

Spousta z vás má určitě doma jako mazlíčka psa. Dokonce i Kel'thuzad jednoho má. Jmenuje se Gluth. Živit takového nenažraného macka dá pořádně zabrat. Spořádá totiž každý den hromady mrtvol. Jestli se k nim nechcete připojit, měli byste se při boji s ním snažit.

Glutha musí tankovat 2 tanci, neboť používá Mortal Strike každých 10 - 15 sekund. Tento skill způsobuje debuff snižující efektivitu healingu a stackuje se. Jeden tank se za chvíli stává nehealovatelný. Vždy, když debuff překročí 2 stacky, vezme ho druhý tank na sebe.

Jediné místo, kde lze Glutha tankovat, je u dveří směrem ke Thadiusovi (opačná strana než jste vylezli). Důvodem jsou kostlivci vylézající z kanálů. Jakmile se přiblíží k bossovi, Gluth zanechá tanků a dojde si pro kostru, která ho vyléčí. Žádná kostra proto nesmí projít. Musíte určit dva tahače, kteří budou tahat kostry ke třetímu tankovi na střed.

Třetí tank drží addy na středu, co nejdál od glutha, do doby, než boss sešle Decimate. Tento skill sníží HP všech v místnosti na 5%. Addi se rozběhnou ke gluthovi zažehnat jeho hlad. Nesmíte jim to dovolit a ihned je zamražte, zastunujte a zpomalte tak, aby byli na sobě. Rychle je vyplošněte a dodělejte Glutha.

Na začátku, když tank tahá Glutha ke dveřím, nesmí zaspat healeři. Dávejte si také pozor na jeho malý Enrage. Může ho shodit Rouge s Anesthetic Poisonem a nebo Hunter pomocí Tranquilizing Shot.

Gluth - Abilities

  • Mortal Wound - Používá každých 10-15 sekund. Snižuje efektivitu léčení o 10% za každý stack. Trvá 15 sekund.
  • Enrage - Gluth chytí malý Enrage, který zrychlí jeho útoky o 25% (25 Player: 100%) na 8 sekund.
  • Decimate - Každých 105 sekund Gluth použije Decimate a sníží všem kromě něho HP na 5%. Kostry se rozeběhnou ke Gluthovi.
  • Zombie Chow - Kostry se spawnují každých 10 sekund a mají 1,000,000 hit pointů. Každá doplní Gluthovi 5% HP.
  • Berserk - Po osmi minutách nastává konec. Gluth vás sežere.

How to Gluth 10-man

Tank Spot's 10-man

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819