World of Warcraft / How to Raid / Grobbulus
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Grobbulus

Autor: Barnews / 17. Července 2010 / Přečteno: 1409x

Po zabití Patchwerka se budete muset objednat na lékařskou prohlídku k doktorovi Grobbulusovi. Toho velice rozzlobí vaše absolutní pohrdání hygienou a bude vás chtít zato potrestat.

Teď ale vážně. Grobbulus je lehký boss. Stačí dodržovat pár pravidel. Nikdo kromě tanka nestojí před ani za Grobbulusem. Čím více lidí před ním, tím více se spawne addů. A když jste za ním, zabije vás Poison Cloud, které pouští na zem. O addy se starají melee DPS a berou je hezky z boku od bosse. Ranged DPS valí do bosse.

Kvůli Poisonu, který boss pouští, je třeba, aby se tank pohyboval. Nejlepší je, když tahá bosse po obvodu místnosti kolem dokola. Zbytek raidu se drží při středu místnosti a pohybuje se tak, aby byl boss bokem k nim.

Po dobu boje bude Grobbulus na náhodné hráče házet Mutating Injection. Tento debuff se nesmí dispelovat, neboť po tom co se dispelne nebo sám vyprchá, zraní všechny v dosahu. Ten, kdo jej dostane se s ním rozběhne do bezpečí mimo raid. Nevstupuje přitom do Poison Cloudu.

Grobbulus - Ability

  • Poison Cloud - Každých 15 sekund pod sebe Grobbulus vypustí Poison Cloud. Ten působí 2000 Nature damage lidem, co v něm stojí. Po 75ti sekundách tento rozšiřující se mrak vyprchá.
  • Mutating Injection - Tuto nemoc sesílá každých 20 sekund na začátku boje a postupně její sesílání zrychluje. Pokud je Mutating Injection dispelnuta nebo po 10ti sekundách vyprchá, zraní všechny v okolí za 8,075 až 8,925 Nature damage.
  • Slime Spray - Grobbulus zasáhne všechny před sebou a zraní je za 6,300 až 7,700 (25 Player: 11,875 až 13,125) Nature damage. Za každého zasaženého se zrodí jeden mob.
  • Fallout Slime - Rodí se z hráčů zasažených Slime Spray. Působí 1,000 (25 Player: 2,000) Nature damage každé 2 sekudny všem do 10ti yardů..
  • Berserk - Grobbulus chytne Enrage po 12ti minutách.

How to Grobbulus 10-man

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819