World of Warcraft / Addony / VuhDo
Dnes je 24. 07. 2024 a svátek má Kristýna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

VuhDo

Autor: Barnews / 19. Června 2010 / Přečteno: 3820x

Healbot jsem používal opravdu velmi dlouho. Jeho velikými přednostmi jsou efektivita, úspora místa a spolehlivost. A proč jsem přešel na VuhDo? Ne, že by byl VuhDo ve všem lepší. Jsou věci, kde vítězí healbot. Všeobecně má však VuhDo mnohem větší potenciál a dá se s ním dělat mnohem více věcí. A navíc už jsem měl Healbot notně okoukaný.

VuhDo je na první pohled healbotu velmi podobný. Hlavně díky zabudovanému one-click heal systému, který je i v healbotu. Rychle ale poznáte, že vám nabízí mnohem více možností, jak si unitframy nastavit a upravit podle vaší potřeby. Velké možnosti s sebou však přinášejí celkem rozvětvený options, který je mimochodem originální a unikátní. Je tudíž velmi pravděpodobné, že se rychle vrátíte k osvědčenému healbotu, neboť se vám nebude chtít VuhDo zdlouhavě nastavovat.

VuhDo je takový hodně upgradovaný healbot. Jeho velkým neduhem je, že ve většině případů spotřebuje více místa na monitoru. Alespoň u mě to tak bylo, neboť jsem chtěl mít vše dobře viditelné. Všelijaké další vymoženosti, kterými disponuje, však tyto slabiny vyrovnávají. Popsat všechny možnosti tohoto addonu by bylo na dlouho. Navíc by to ani nemělo příliš smysl. Lepší bude, když obětujete trochu času a naučíte se s ním.

Na závěr uvedu takové malé shrnutí. VuhDo je něco jako dokonalejší healbot. Mezi jeho klady patří velký potenciál, škála různých nastavení, možnost vytvářet skvělé unit framy šité vám na míru. Také musím pochválit pěkný buffwatch, jenž sleduje trvání vašich buffů. Potom jsou tu bohužel i zápory. Addon vyžaduje (pokud to má za něco stát) trochu delší nastavování. Je obecně prostorově náročnější. Samotné nastavování není místy úplně dokonalé a jsou zde stále položky (je jich však málo), které nastavit nejdou.

VuhDo

Pokud máte chuť používat VuhDo, ale šikla by se vám pomoc, tak zde jsou 3 videa, která vám snad práci s addonem usnadní.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819