World of Warcraft / Addony / Healbot
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Healbot

Autor: Barnews / 13. Dubna 2010 / Přečteno: 7705x

Existují addony, bez kterých se dokážete obejít. Jsou ale i takové, které jsou pro určité classy naprosto nezbytné. Jedním takovým addonem je healbot. Pokud to myslíte s kariérou healera vážně, určitě si jej stáhněte a naučte se s ním.

Healbot je addon určený zejména pro healery. Díky jeho kvalitě jej však lze používat skoro za každý char. S Healbotem se z vás stane efektivní healer, který má absolutní přehled o stavu HP, ale i many vašich spoluhráčů v partě či raidu. Pro každého člověka Healbot vytvoří okénko s ukazatelem zdraví. Když je zdraví plné, okénko je hůře viditelné. Jakmile ale doryčný chytí agro nebo jeho život klesne pod určitou hladinu, ihned se rozsvítí a vy vidíte že máte healovat.

Nyní se dostáváme k přednosti healbotu a tou je samotné healování. Stačí jediné kliknutí a sešlete heal na kohokoliv chcete. Žádné překlikávání z jednoho na druhého. Ke každému tlačítku vaší myši můžete přiřadit jiný spell. Pod ta samá tlačítka můžete ale přiřadit spellů daleko více. Je tomu tak díky jednoduchému stisknutí CTRL, ALT či SHIFT a následnému kliknutí. Pod každé tlačítko tedy můžete dát až 4 spelly.

Healbot také disponuje celkem rozsáhlým nastavením. Otevřete ho příkazem /hb config. Budete se v něm sice chvíli ztrácet, ale není to nic tak strašného. Můžete si v něm nastavit vzhled okének jejich mezery mezi sebou, výšku, šířku a ještě hromadu dalších věcí. Healbot dále disponuje ukazatelem debuffů, které se dají jedním klikem odstranit (musíte zadat v nastavení které spelly na to použít) a také krátce trvajících buffů, jako jsou Power Word: Shield, Renew.

Healbot se dá využívat i za nehealovací classy. Jeho velkou předností je přehlednost, takže s ním snadno poznáte, kdo má agro a další věci o probíhajícím boji. Místo spellu si také můžete nastavit Assist a při kliknutí na tanka získáte jeho target. Přehlednost a efektivita. To jsou hlavní zbraně healbotu.

Stáhni Healbot

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819