World of Warcraft / Addony / Ice HUD
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Ice HUD

Autor: Barnews / 26. Ledna 2011 / Přečteno: 2576x

Určitě to znáte. Vytvoříte si své vlastní User Interface. Vše je umístěno, navrženo a vyladěno k vaší spokojenosti. Říkáte si, že takhle to zůstane na pořád. Jenže časem se všechno omrzí a vy zatoužíte po něčem jiném, novém zajímavějším. I mě omrzely klasické unit framy, které nabízejí například Pitbull či X-Perl. A tak sem si řekl, že si trochu vyzkouším nějaký ten HUD addon.

Co je to HUD addon?

Účelem tohoto typu addonů je zobrazit důležité informace, jako je váš a nepřítelův život, mana, casting bar, atd, uprostřed obrazovky, protože právě tam nejčastěji směřuje váš zrak a tam se dějí důležité věci. Dříve jsem do svého inteface cpal hromadu addonů a jejich umístění jsem podřizoval hlavně designu. Nepraktické a neefektivní.

Již dávno jsem poznal, že se vyplatí používat co nejmíň addonů, které toho umí co nejvíce. Také umístění addonů už podřizuji hlavně jejich účelu. To znamená, že věci které potřebuji vědět během boje, dávám spíš do středu obrazovky. Samozřejmě přitom dbám na design a věřte mi, že udělat účelné a dobře vypadající UI dá občas zabrat. A v tuto chvíli přichází HUD addon, který podporuje právě onu myšlenku, dávat důležité věci na střed.

Co Ice HUD umí?

Po krátkém rozhodování, který HUD addon si vybrat, vyhrál jednoznačně Ice HUD. Není to kdovíjaký přelomový addon. Většina z vás by však měla být spokojena. Disponuje poměrně rozmanitým nastavením a spoustu věcí si můžete předělat podle vaší potřeby. K dispozici máte několik vzhledů a i ty si můžete ještě doladit. Addon zruší klasické blizzardské unit framy a umístí je do HUD designu na střed obrazovky. Jak to vypadá se můžete podívat na obrázcích.

A co všechno Ice HUD tedy ovlivní? Tak zaprvé player frame a target frame. V základním nastavení vidíte na jedné straně stav hp a na druhé straně stav many jak pro vás, tak pro target. Toto se dá samozřejmě upravit. Po pár úpravách si vše uzpůsobíte tak, aby byl target napravo a vy nalevo. Focus a pet jsou další věci, které se vám na středu objeví. Nesmí zde chybět ani casting bar a podobné věci. Ice HUD umí zobrazovat i buffy a debufy. Jejich umístění lze nastavit, se vzhledem je to ale trochu horší.

Ice HUD se asi nejvíce hodí pro DPSka, ale je to koneckonců jedno. Jelikož tento addon ovlivňuje pouze player, target, pet a focus framy, budete pravděpodobně potřebovat i nějaký party či raid frames addon. Pro příklad můžu jmenovat GRID, VuhDo, atd...

Stáhněte si Ice HUD.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819