Diablo 3 / Lore / Tal Rasha
Dnes je 25. 06. 2024 a svátek má Ivan
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Tal Rasha

Autor: Barnews / 27. Prosince 2010 / Přečteno: 2750x

Tal Rasha je známou postavou světa Sanctaury a mnozí z vás o něm jistě alespoň slyšeli. Byl to mocný Horadrický mág a je o něm známo to, že vedl pronásledování Baala a nakonec jej také v zapadlém kaňonu pouště Aranochu dopadli. Zde došlo ke krvavé bitvě a Baal byl nakonec přemožen.

Sedm Hrobek

Během bitvy však byl poškozen kámen duší, do kterého měl být Baalův duch uvězněn. Již by nedokázal jej zadržet napořád. A tak se Tal Rasha rozhodl se obětovat. Bylo zbudováno 7 hrobek v tomto ukrytém kaňonu a v jedné z nich spoutali Tal Rashu. Do jeho hrudi zabodli největší z úlomků kamene a v něm byl uvězněn Baal. Tal Rasha měl odolávat Baalovi na věky věků a znemožnit mu útěk.

Osvobození

O mnoho let později, po událostech v Tristramu, se vydal volný Diablo, zamaskovaný jako Temný Poutník, hledat své dva bratry. Společně s Mariusem, který jej doprovázel, našel Diablo ztracený kaňon a také správnou hrobku. Zde se Diablo střetl s Tyraelem, který chtěl zabránit osvobození démona. Marius během boje vyňal Kámen Duše Tal Rashovi z těla a osvobodil Baala. Baal ovládl Tal Rashovo tělo a získal jeho dřívější znalosti a moc. Za Tal Rashův úplný konec se považuje poražení Baala u Světovínu v Arreatu.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819