World of Warcraft / Addony / Bartender 4 - Dominos
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Bartender 4 - Dominos

Autor: Barnews / 9. Května 2010 / Přečteno: 3153x

Bartender 4 a Dominos jsou jedničkami na poli Action Bar addonů. Mezi hráči jsou velmi rozšířené a oblíbené. Ať již na internetu narazíte na jakékoliv User Interface pro WoW, je velmi pravděpodobné, že bude využívat jeden z těchto dvou addonů.

Jelikož jsou oba addony až na pár výjimek téměř totožné, nebudu se rozepisovat o každém zvlášť. Popíšu jen co oba addony umí.

První věcí, kterou po nainstalování udělají, je, že odstraní blizzardské action bary (bágly, menu, buttony, aury, formy, totemy, gryphony a xp bar) a nahradí je svými vlastními. S těmito novými již můžete hýbat libovolně po obrazovce, měnit jejich velikost, počet, odsazení, řazení, rozestavení atd. Jednotlivé bary můžete vypnout a nebo třeba zprůhlednit.

Vše si můžete rozmístit podle libosti a místa pro všechny vaše skilly je tolik, že vám to bude bohatě stačit. Klávesové zkratky pro jednotlivé buttony jsou samozřejmostí. Oba addony by měli podporovat Button Facade, takže o zajímavý vzhled barů není nouze.

Download Dominos nebo Download Bartender 4

OmniCC

Ať používáte Dominos, Bartender 4 nebo základní action bary od blizzardu, omniCC byste si měli určitě obstarat. Jedná se o jednoduchý addon zobrazující dobu vašeho cooldownu přímo na jednotlivých spellech. Přídavným addonem je OmniCC Shine, který vás speciálním třpytivým efektem upozorní na konec cooldownu u důležitých skillů.

Download OmniCC a Download OmniCC Shine

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819