World of Warcraft / Addony / Forte Xorcist
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Forte Xorcist

Autor: Barnews / 4. Května 2010 / Přečteno: 2704x

Forte Xorcist je skutečně fenomenální addon a s čistým srdcem ho můžu zařadit mezi addony, kterým nelze téměř nic vytknout. Využijete ho za všechny classy i talent buildy a díky tomu nemá mezi ostatními addony podobného typu konkurenci. Pojďme si představit jednotlivé prvky addonu.

Spell Timer

Spell timer, jak už samotný název napovídá, je časovač vašich spellů. A ne jen tak ledajaký. Jakmile na někoho sešlete podpůrné kouzlo (priestův štít či renew) nebo nějakou kletbu (u warlocka či shadow priesta), Forte Xorcist to zaznamená a přehledně zobrazí na obrazovce jako grafické time bary.

FX také umí zobrazit krátce trvající buffy debuffy nebo i krátké cooldowny spellů, které jsou důležité pro váš charakter. Zkrátka Spelltimer ukazuje vše, co si přejete vedět. Vše je přehledné, barevně odlišené, řazené podle typu i doby trvání.

Cooldown Timer

Další silnou stránkou tohoto addonu je lišta zobrazující všechny vaše cooldowny, ale i debuffy. Trinkety, spelly, atd. Cooldown timer je v podobném duchu jako Spell timer. Jednotlivé cooldowny jsou barevně odlišeny (jednou barvou ale mírně odlišné odstíny). Barvy se dají samozřejmě nastavit. Narozdíl od Spell timeru se na cooldowny používá jen jediná lišta. Když se spustí cooldown nějakého spellu, objeví se na liště jeho ikona a putuje po ní až nakonec vyprchá a vy víte, že daný spell je k dispozici.

Utility pro Warlocka

jelikož byl addon původně vytvořen hlavně pro warlocky, je součástí addonu hodně pro něj specializovaných vychytávek. Jsou jimi například Soulstone Tracker, Healthstone Spy, Shard Manager či Summon Assistant.

Nastavení

Do nastavení se dostanete napsáním /fx do chatu a i tady FX boduje. Unikátní a velice přívětivý options každého potěší. Můžete zde nastavit hromadu věcí od barvy, typu, velikosti písma přes textury a rámečky až po odstraňování spellů z jednotlivých timerů.

Na závěr ještě zdůrazním, za čím si stojím. Forte Xorcist je takzvaný dokonalý addon, kterých není mnoho. Využije ho skutečně každý. Jeho používání je radost.

Download Forte Xorcist

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819