World of Warcraft / Lore / Azshara
Dnes je 25. 06. 2024 a svátek má Ivan
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Azshara

Autor: Barnews / 27. Března 2011 / Přečteno: 2327x

Známá oblast Azshara leží východně od Ashenvalského lesa. Své jméno však nese po legendární královně temných elfů, Azshaře, která vládla před 10ti tisíci lety a podlehla vábení neskonalé moci. Padla do léčky titána Sargerase. Ve Válce Prastarých, která poté následovala, byla Studna Věčnosti zničena a velký kontinent Kalimdor byl rozpůlen katastrofou, která pohltila jak Azsharu, tak její věrné elfy. Byli pohřbeni pod hlubinami oceánu a staly se z nich nagy.

Z Azshary se brzy stal nástroj Temných bohů a jejím sídlem je Nazjatar na dně oceánu. Zde spřádá plány proti všemu živému na povrchu a touží po pomstě temným elfům.

Lokace Azshara

Lokace Azshara je připomínkou na dávnou katastrofu, která rozervala Azeroth. Příroda je zde krásná a na každém kroku zde lze nalézt připomínky a památky na dávné věci. Není tomu však dlouho co si goblini přisvojili Azsharu jako svůj nový domov a zapomenutá oblast, která jakoby usnula na deset tisíc let, znovu ožívá.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819