World of Warcraft / Rasy a Národy / Nagy
Dnes je 25. 06. 2024 a svátek má Ivan
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Nagy

Autor: Barnews / 27. Března 2011 / Přečteno: 2081x

Nagy jsou zlá, vodní rasa, která je příbuzná s elfy a dokonce i trolly. Jejich počátek se datuje ke konci Války Prastarých, kdy byli královna temných elfů Azshara a její nejvěrnější následovníci pohlceni maelstromem. Nebyli však zahubeni váhou moře. Přežili a za tisíciletí se vyvinuli do nynější podoby. Jejich královnou je stále Azhara s neuvěřitelnou mocí, bývalá královna temných elfů.

Ptáte-li se jak je možné, že dokázali přežít neuvěřitelnou tíhu moře, tak za to pravděpodobně může Azshařina velká moc. Dozajista zde však do celé situace zasáhly i jiné síly. Mám tím na mysli Staré temné bohy (Old Gods), kteří jsou uvězněni v hlubinách Azerothu u jeho základů. Přesto však svou mocí stále dokážou ovlivnit dění ve světě a stále kují plány ke svému osvobození. Svou úlohu temní bohové sehráli pravděpodobně i u Azshary a jejích věrných. Přetvořili je na nagy a stvořili novou temnou rasu, která slouží jejich záměrům.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819