Diablo 3 / Lore / Sanctaury
Dnes je 24. 07. 2024 a svátek má Kristýna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Sanctaury

Autor: Barnews / 14. Listopadu 2010 / Přečteno: 3004x

Sanctaury se v Diablu nazývá svět smrtelníků mezi nebem a peklem. Nebe a peklo mezi sebou odedávna vedlo válku, která neměla konce. Archanděl Inarius byl jedním z pěti členů nebeského Angiris Councilu a nekonečný konflikt ho brzy unavil. Opustil nebe a vytvořil Sanctaury, kde mohou démoni a andělé žít v míru.

U samotného zrodu Sanctuary byl Archanděl Inarius a démonka Lilith, dcera Mephista. Jejich synem byl Rathma, a tak se v Sanctuary zrodili Nephalem - první lidé, potomci démonů a andělů.

O Světovínu a Lilith

Aby byl svět Sanctaury chráněn proti vlivu Nejvyšších nebes a Planoucích pekel, stvořil Inarius Světovín (Worldstone). Světovín dokázal skrýt existenci Sanctaury před démony i anděly. Avšak Lilith měla své vlastní plány, které Inarius nesdílel. Chtěla využít mocné Nephalem jako svou vlastní armádu. Brzy zlikvidovala v Sanctaury všechny anděly a démony kromě Inaria. Když toto Inarius viděl, rozhodl se dát Světovínu ještě jeden účinek. Zajistil, aby Světovín činil každou generaci lidí slabší a slabší, aby je bylo možné kontrolovat. Chtěl mít kontrolu nad svými výtvory.

O osudu Sanctaury

Netrvalo příliš dlouho a Prvotní zla se o Sanctaury dověděla. Brzy se po světě začalo rozlézat náboženství, které uctívalo démony. Inarius ale nezahálel a měl také své náboženství.

Nakonec i Angiris Council z Nejvyšších nebes přišel na existenci Sanctaury. Následně se hlasovalo, zda má být svět Sanctaury zničen. Toto hlasování dopadlo ve prospěch světa lidí. Mephisto souhlasil s tím, že odejde ze Sanctaury, chtěl, ale Inaria jako vězně. V tom mu Angiris Council vyhověl. Lidem však byla vymazána paměť. Nyní mohli začít od znovu a nepamatovali si, co kdysi bylo.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819