Diablo 3 / Lore / Bul'Kathos
Dnes je 22. 04. 2024 a svátek má Evženie
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Bul'Kathos

Autor: Barnews / 31. Října 2010 / Přečteno: 1573x

Bul'Kathos, též zvaný jako Immortal King, patřil mezi první lidi, kteří chodili po světě Sanctaury. Tito lidé se též nazývají Nephalem. Jeho potomci a následovníci jsou barbaři. Bul'Kathos se stal jejich králem a oni ho uctívali jako boha.

Strážce hory Arreat

Jelikož byl jedním z prvních lidí, kteří se v Sanctuary zrodili, znal Bul'Kathos odvěká tajemství tohoto světa. Věděl také mnohé o Arreatu, co se skrývá v jeho hlubinách a také to, co bude jednoho dne následovat. Tak se stalo, že král Bul'Kathos založil skupinu, která chránila tajemství Arreatu po celé věky.

Tajemství oceli

Všichni barbaři jsou znalí kovářského umění. Jejich zbraně jsou prvotřídní a zbroje též. Důvodem, proč jsou takovými dobrými kováři je Tajemství oceli. Je to největší dar od Bul'Kathose. Toto kovářské umění se učí již v ranném, ale jen málo jich zvládne i jen zlomek toho, co uměl Bul'Kathos sám.

Pozůstatkem jeho práce budiž mocné artefakty jako například set pro válečníka Immortal King, známé duo jeho mečů nebo třeba známý prsten Bul'Kathos Wedding Band. Jsou to jeho odkazy dalším generacím, které budou bojovat proti zlu.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819