Titan Quest / Rady, Tipy, Návody / Návod - Řecko
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Návod - Řecko

Autor: Barnews / 28. Září 2010 / Přečteno: 4020x

Návod na první dějství RPG Titan Quest. Poradí vám s úkoly v aktu - Řecko.

A Troubled Village - Hlavní úkol

Váš první úkol je jednoduchý a dostanete ho, aniž byste se stačily rozkoukat. Promluvte si s Timaeem a pomožte mu zachránit jeho koně před bandou nájezdníků. Po té, co mu pomůžete, vám poví, že zdejší kraj sužují monstra a vyšle vás do nedaleké vesnice Helos. V Helosu si promluvte s postavou zvanou Diomedes. Ten se zmíní o silném šamanovi satyrů, který tu dělá neplechu. Nezapomeňte si tedy u obchodníka koupit pár lektvarů zdraví a vydat se na sever z vesnice, kde v zapadlém koutku naleznete šamana. Vzhledem ke dvoum léčicím svatyním kolem by neměl být problém ho rozsekat. Po té si dojděte k Diomédesovi pro odměnu.

Monstrous Brigands

Když poprvé vyjdete z Helosu jichovýchodní cestou, potkáte utíkajícího maníka. Ten vám poví, že jeho přítele unesli satyrové do nedaleké jeskyně. Na onu jeskyni narazíte když půjdete přímo po cestě dál. Uvnitř vymlaťte všechno s nepřátelskými úmysly a osvoboďte Tellise se kterým si promluvte.

The Cornered Man

Velice jednoduhý úkol. Při cestě z Helosu, nedaleko od jeskyně, kde jste našli Tellise, narazíte na chlápka ohrožovaného satyry. Stačí je pozabíjet a promluvit si s chlapíkem.

Medicines Waylaid

Při svých cestách potkáte i nečinného Euphadima, který nemůže pomoci vesničanům z vesnice Tegea, dokud někdo nezlikviduje hlouček satyrů, kteří střeží cestu. Od Euphadima se vydejte po cestě na sever, pozabíjejte satyry a poté se vraťte pro odměnu.

The Lost Dowry

Při cestě do Spartského válečného tábora narazíte na muže, jemuž stvůry ukradli drahocený náhrdelník. Vydejte se proto do jeskyně na východě a zde zabte šampióna majícího náhrdelník. S náhrdelníkem se vraťte za okradeným mužem.

The Ancient of War

Ve Spartském táboře se od jednoho muže dozvíte o Hypiasovi, jenž je někde mimo tábor. Vaším úkolem je prozkoumat oblast kolem tábora a přesvědčit se, zda se starci nic nestalo. Až ho najdete kolem haldy mrtvol, promluvte si sním a poreferujte o tom v táboře.

Spartans at War - Hlavní úkol

Vaším úkolem je promluvit si s kapitánem Leonidasem ve Spartan War Camp. Avšak stráž vás k němu nepustí do té doby, než zabijete šampióna kentaurů jménem Nessus. Vydejte se severovýchodně z tábora a po chvilce ho i s jeho ochrankou najdete. Při souboji s ním buďte opatrní, neboť jeho ochranka je nepříjemná a on sám je taky docela pořízek. Až ho porazíte, zajděte pokecat s Leonidasem.

The Poisoned Spring

Vesnice Tegea je v problémech, neboť něco činí zdejší vodu nepoživatelnou. Proto se vydejte na východ od vísky a najděte vodní nymfu. Promluvte si s ní, a potom vyzabíjejte jeskyni poblíž. Za odměnu vám nymfa zvýší život.

The Words of the Oracle - Hlavní úkol

Leonidas vás pošle za vědmou do Delphi. Cesta ale nebude lehká. Když dorazíte do města Megara, promluvte si zde Timonem. Cesta do Delphi bude bohužel složitější než jste čekali. Stráží jí totiž kyklop, jenž sídlí za mostem severně od Megary. Až ho porazíte a konečně se dostanete do Delphi, vyslyšte samotnou vědmu. Ta vám poví, že pro odhalení původu monster budete muset prohledat Parnassuské jeskyně.

Skeleton Raiders

Konečně zajímavější úkol. Dostanete ho ve městě zvaném Megara. Vaším úkolem je zabít tři kostlivé šampióny v ruinách zvaných Old Eleusis, které leží severně od Megary. Dávejte si na ně pozor.

News of a Shipwreck

Jeden maník v Megaře vám poví, že jeho loď ztroskotala kůli sirénám. Pro splnění questu najděte na pláži zbylé zboží. (na pláž dorazíte po skolení kyklopa)

The Good Centaur

Přátelský kentaur Chiron vás požádá o přinesení jeho mocného luku z jeskyně nedaleko na severu. Nalezený luk mu vraťte.

Master a Blacksmith

Na cestě do Delphi narazíte na malou vesničku. Dostanete zde 2 menší úkoly. Tento je první z nich. Chcete-li snadno získat pár zkušeností navíc, tak buďte při cestě do Delphi velmi ostražití. Osamocen mimo cestu tu totiž žije kovář. Když ho najdete, úkol je splněn.

Goods Abandoned

A toto je druhý úkol. Narazíte na něj dříve než na kováře. Přesněji řečeno tento úkol splníte poté, co porazíte pavouka kvůli olivové větvi. V zatáčce nedaleko, kde se cesta stáčí na východ, odbočte doleva a zde najdete truhly plné pokladů.

A Proper Offering

Cestou do Delphi narazíte na zajímavou odbočku. Poznáte ji tak, že u ní stojí muž a cesta se zde po přechodu lávky stáčí rychle na západ, ihned na jih a hned zase na východ, kde projdete pod onou lávkou. Někde tady by tato odbočka měla být. Skrze vypálenou oblast a hořící domky se probojujte přes dotěrné pavouky a na konci se utkejte s obřím šampionem. Po vítězném duelu prohledejte truhly a ze stromu seberte větev olivovníku. Tuto větev odevzdáte později v Delphi.

A Grieving Widow

V Delphi si promluvte s vdovou, která vám poví, že její manžel nemůže dojít pokoje. Vaším úkolem je, až budete procházet jeskyněmi kus cesty za Delphi, najít osamělou obludu kdesi v zašlém (severním) koutě a zabít ji.

The Source of the Monsters - Hlavní úkol

Při prohledávání jeskyní Parnasusu se utkáte se třemi Gorgonami. Dávejte si na ně pozor a raději se nepouštějte do příliš velkých konfrontací. Doporučuji jednu po druhé lákat. Až bude po všem, promluvte si se ženou, která byla předtím zkameněná.

Trapped in the Ruins

Skupinka vojáků kus cesty před Aténami zahnala obřího Limose do kouta, bojí se však naň zaútočit. Stačí tuto černou práci odvést za ně a odměna vás nemine. Pokud by vám hrozilo nebezpečí, utečte za vojáky a ti ho zaženou zpět.

Spartans Lost

Jeden ze skupinky vojáků, která zahnala Limose do kouta, vás požádá abyste našli průzkumný oddíl, který se ještě nevrátil. Dejte se tedy na východ, u vodopádu přejděte most a zde byste na východě měli najít Aténské močály. Celé je prošmejděte a nalezeným vojákům řekněte, aby se ihned vrátili. Úkol dokončíte, když se vrátíte k ruinám a sdělíte to vojákovi, jenž vám úkol zadal.

Battle for Athens - Hlavní úkol

Nyní vás čeká dlouhá cesta do Atén, kde se znovu setkáte s Leonidasem. Porozprávíte mu o svých zážitcích, a tím je úkol splněn.

The Order of Prometheus - Hlavní úkol

V Aténách vyslechnete neblahé zvěsti, a proto byste neměli meškat. Nalezněte vchod do Aténského pantheonu a přes několik podlaží plných monster se probojujte až k bossovi. Zabte ho a promluvte si s leaderem prométeova řádu. Pak vyjděte ven a nechte se odvézt lodí na kréetu.

Xanthippus the Healer

Tento úkol vám zadají až obyvatelé na Kréetě. Při cestě divočinou totiž můžete narazit na zdejšího léčitele, jak stojí u jedné z jeskyní. Promluvte si s ním a doneste mu z jeskyně, u které stojí, jeho hůl.

Undead Tyrant

Staré legendy Knossosu vyprávějí o Lecusovi. Najděte ho a zabijte v jedné z jeskyní při cestě do paláce.

Under the Labyrinth - Hlavní úkol

Na krétě si promluvte s důležitými lidmi, doplňte zásoby a vyražte na pouť k Labyrinthu. Dostat se dovnitř je na první obtížnost brnkačka, ale už na obtížnost Epic vás před vchodem uvítá specialita dne: obří, ultrasilný a výdržný golem plivající oheň tak silný, že by se i diablo schoval pod peřinu. Samozřejmě to není taková hrůza, máte-li dobrou postavu. Vně bludiště vás čeká dlouhá cesta a na jejím konci Minotaur šampion. Po jeho poražení si to rozdáte s prvním Telkinem. První však rozhodně neznamená nejlehčí. Ze všech tří Telkinů vám tento dá asi nejvíce zabrat. Umí vyvolat Limose a ti ho po chvíly vyléčí. Vyvolané potvory proto neprodleně zlikvidujte. Pokud máte slabý DMG, bude to pro vás oříšek.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819