Titan Quest / Buildy / Summoner - Pán ohně
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Summoner - Pán ohně

Autor: Barnews / 4. Srpna 2011 / Přečteno: 3987x

Jestliže v Titan Questech zkombinujete Nature Mastery a Earth Mastery, vznikne Summoner. není však Summoner jako Summoner. Pod tímto názvem si obvykle představíme čaroděje, který stojí hezky vzadu a do boje vysílá své vyčarované nohsledy, kterým pomáhá svými léčivými a podpůrnými kouzly. Tento styl hraní vám doporučuji ihned zavrhnout, neboť do začátku není vůbec efektivní a do pozdějších obtížností nejspíš také ne.

Náš Summoner, i když název může klamat, je čaroděj, který ovládá oheň na mistrovské úrovni. Dokáže rozpoutat ohnivou bouři a chaos v řadách nepřátel. Jak takový charakter vytvořit si nyní povíme.

Co je pro Pána ohně důležité?

Takže z čeho se bude náš build skládat? Prvně potřebujeme jeden nebo dva silné spelly, kterými budeme kropit vše, co má zlé úmysly. Toto nám obstará Volcanic Orb a později také Eruption. Ze začátku budete muset hojně využívat autoattack, ale jakmile získáte Volcanic Orb, bude to lepší. Dovednost Flame Surge by také možná nebyla špatná, ale volcanic orb má mnohem větší potenciál.

Dále budeme potřebovat skilly, které nám zlepší výsledné ohnivé poškození našich kouzel. K tomu nám poslouží Earth Enchantment spolu s Volativity. Na těžší obtížnosti budou mít potvory daleko větší útok a pro vás bude mnohem těžší je ustát. Budete tedy potřebovat i nějakého toho tanka. V Earth Mastery tuto funkci zastane Core Dweller. Rozhodně po něm nechtějte, aby kosil nepřátele sám. Jeho úkol je lákat na sebe většinu monster a dát vám tak chvíli času na zneškodnění nepřátel. Pokud samozřejmě potvory sundáváte pomalu, může Core Dweller často umírat. U těžších nepřátel bude umírat často.

To by bylo z Earth Mastery vše. Nyní se podíváme na některé dovednosti z Nature Mastery. Za zmínku stojí zejména Plague. Tento skill vám rapidně boostne váš DMG. Vytvoří na zvolené potvoře nákazu, která skáče velkou rychlostí i na ostatní monstra v blízkosti. Nákaza vaše nepřátele zpomaluje, oslabuje a snižuje jim rezistence.

Další užitečný skill z Nature Mastery je Heart of Oak, což je aura zvyšující vám i společníkům celkovou rychlost, životy, rezistence a snižuje náklady vašich kouzel na manu.

Přehled dovedností

EM - Earth Mastery ; NM- Nature Mastery

  • Volcanic Orb 12/12, Conflagration 8/8, Fragmentation 12/12 - EM
  • Eruption 12/12 - EM
  • Summon Core Dweller 1+/16, Inner Fire 12/12, Wildfire 1/12, Metamorphosis 12/12 - EM
  • Earth Enchantment 12/12, Brimstone 1+/8, Stone Skin 1+/10 - EM
  • Volativity 12/12 - EM
  • Plague 8/8, Fatigue 8/8, Susceptibility 8/8 - NM
  • Heart of Oak 12/12, Tranquility of Water 1+/6, Permanence of Stone 1+/6 - NM

To by byl základ buildu. Tam kde je 1+ je počet bodíků u skillu volitelný.

Nejdříve doporučuji maxovat Volcanic Orb a jeho podsložky. Je to opravdu mocný spell, ale má celkem dlouhý cooldown, a proto ho nemůžete sesílat pořád dokola. Musíte vždy chvilku počkat. To je právě důvod, proč je pro vás extrémně důležitá vlastnost Recharge, kterou můžete najít na vzácných předmětech. S dostatkem Recharge budete moci točit jeden Volcanic Orb za druhýma prokládat jej Plague a Eruption.

Ze začátku hoďte také jeden bodík do Earth Enchantment a Heart of Oak, které maxujte až později. Po Volcanic Orbu na řadu přicházejí Eruption a Plague. Bod můžete dát i do Core Dwellera, abyste měli na cestě společnost. Inner Fire a Metamorphosis začněte u Core Dwellera maxovat v průběhu obtížnosti Epic. To samé platí i o Volativity.

Jakou výbavu?

Za Pána ohně budete mít dozajista zpočátku problémy s manou. Později však tento jev s přibývajícími levely vymizí. Hodně udělá také kvalitní výbava. Jak už jsem zmínil dříve, věci, které mají bonus k rechargi vašich skillů jsou na nejvíc žádané. Stejně tak vše na inteligenci, missile projectil speed, +fire DMG, casting speed, +skills, mana, atd... Nezapomínejte ani na kvalitní rezistence.

Jak hrát?

Tak jako u každé postavy i zde záleží na kvalitní výbavě. Pokud máte obstojný epic/legendary equip s dostatkem recharge a dalších bonusů, budete si opravdu připadat jak pán ohně. S Core Dwellerem naběhnete do skupinky nepřátel, nahodíte na potvory Plague hodíte na ně Volcanic Orb, který je omráčí, vytvoříte pod nimi Eruption, další dva Volcanicy a jeden plague a takto pořád dokola. S horším rechargem a výbavou to bude podobné akorát více roztahanější.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819