Zábava a Hry / Programy a Internet / Ashampoo Burning Studio 6 FREE
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Ashampoo Burning Studio 6 FREE

Autor: Barnews / 4. Října 2010 / Přečteno: 1171x

Jestliže vám z nějakého důvodu nevyhovuje vypalovací software NERO, který se ze skvělého jednoduchého programu vyvinul v odporné přeplácané monstrum, pravděpodobně za něj hledáte náhradu. V takovém případě vám doporučuji Ashampoo Burning Studio. Je jedno, zda chcete FREE nebo placenou verzi, neboť spokojeni budete v každém případě.

Ashampoo Burning Studio 6 FREE

A co nám vlastně Ashampoo nabízí? Pohodlné a jednoduché vypalování dat, filmů a muziky na CD, DVD i Blue-Ray disky. Vytváření a vypalování imagů je samozřejmostí. Umí samozřejmě i kopírovat disky a zálohovat soubory. Uživatelské prostředí je přívětivé a nehrozí, že se v programu ztratíte.

Ashampoo Burning Studio 6 FREE vám zadarmo nabízí vše, co by kvalitní vypalovací software měl umět. Je spolehlivý a nenarazil jsem zatím na žádný problém. Placená verze toho samo sebou nabízí mnohem více. Jedná se ale povětšinou o featurky, bez kterých se u obyčejného vypalování dá obejít. Jmenuji například tisk obalů.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819