Zábava a Hry / Downloady / Immortal Throne Fan Patch 1.17a
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Immortal Throne Fan Patch 1.17a

Autor: Barnews / 21. Května 2011 / Přečteno: 3638x

Titan Quest byl již dávno svými vývojáři ponechán svému osudu. K nespokojenosti hráčů tu dokonce zůstali bugy a některé z nich jsou opravdu nepříjemné. Pokud sháníte vylepšení pro Titan Questy, pomůže vám tento fanouškovský patch, jenž opravuje hromadu chyb a balancuje hru.

O patchi

Ještě než začnete patch instalovat, ujistěte se, že nemáte hru nějak neobvykle modifikovanou, jinak totiž může dojít k chybě. Také je nutné tento patch aplikovat na nejčerstvější oficiální verzi.

Úplně nejlepší je asi úplná reinstalace Titan Quest + Immoratal Throne, následná aplikace oficiálních updatů a teprve potom nainstalujte tento fanouškovský patch. Ale není to nutné, jen pokud narazíte na errory.

Úspěšnost instalace ověříte v herním menu přímo ve hře. Dole by měla být vidět verze hry 1.17 pokud se instalace povedla.

A co se oprav a změn týče, tak je jich nepočítaně. Od těch hůře postřehnutelných (balancování opravy monster, skillů, abilit, herních mechanik, atd...) až po viditelnější. Například náhlé zhoršení plynulosti hry u vchodu k Hádesovi nebo u vchodu do Tower of Judgment

Stahujte Immortal Throne Community Bugfix Fanpatch Version 1.17a

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819