Zábava a Hry / Downloady / Immortal Throne Fan Patch 1.17a
Dnes je 17. 02. 2018 a svátek má Miloslava
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Immortal Throne Fan Patch 1.17a

Autor: Barnews / 21. Května 2011 / Přečteno: 2805x

Titan Quest byl již dávno svými vývojáři ponechán svému osudu. K nespokojenosti hráčů tu dokonce zůstali bugy a některé z nich jsou opravdu nepříjemné. Pokud sháníte vylepšení pro Titan Questy, pomůže vám tento fanouškovský patch, jenž opravuje hromadu chyb a balancuje hru.

O patchi

Ještě než začnete patch instalovat, ujistěte se, že nemáte hru nějak neobvykle modifikovanou, jinak totiž může dojít k chybě. Také je nutné tento patch aplikovat na nejčerstvější oficiální verzi.

Úplně nejlepší je asi úplná reinstalace Titan Quest + Immoratal Throne, následná aplikace oficiálních updatů a teprve potom nainstalujte tento fanouškovský patch. Ale není to nutné, jen pokud narazíte na errory.

Úspěšnost instalace ověříte v herním menu přímo ve hře. Dole by měla být vidět verze hry 1.17 pokud se instalace povedla.

A co se oprav a změn týče, tak je jich nepočítaně. Od těch hůře postřehnutelných (balancování opravy monster, skillů, abilit, herních mechanik, atd...) až po viditelnější. Například náhlé zhoršení plynulosti hry u vchodu k Hádesovi nebo u vchodu do Tower of Judgment

Stahujte Immortal Throne Community Bugfix Fanpatch Version 1.17a

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819