Zábava a Hry / PC Hry - Recenze / Icy Tower
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Icy Tower

Autor: Barnews / 23. Října 2010 / Přečteno: 970x

Leckteré Freeware hry bývají mnohdy zábavnější a zajímavější, než ty, za které se platí. Jedním takovým příkladem budiž právě Icy Tower. Tato jednoduchá skákačka vás chytí a nepustí na pěkně dlouho. A i přes velkou monotematičnost se jedná o silně návykový kousek.

Náplň hry je vskutku prostá. Ovládáte panáčka a vaším cílem je s ním doskákat co nejvýše. Nejdříve skáčete po dostatečně velkých a pevných plošinách, ale jak zdoláváte další patra, tak se tempo zvyšuje a plošiny jsou mnohem menší.

Abyste se dostali opravdu nejvýše, umí váš panáček komba. Pomocí dostatečného rozběhu a odrazů od stěn provádíte salta a několikanásobné skoky. Takto se vám násobí vaše skóre a můžete zdolávat desítky pater najednou. Za zmínku stojí také velké množství statistik a rekordů, které se během vašich pokusů zaznamenávají.

Pokud tedy zrovna nevíte co dělat a chcete zabít čas něčím novým a zábavným, vyzkoušejte Icy Tower. Tato freewarovka vás určitě chytne.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819