Zábava a Hry / Filmy / Král Artuš
Dnes je 24. 07. 2024 a svátek má Kristýna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Král Artuš

Autor: Barnews / 14. Května 2010 / Přečteno: 1449x

Film Král Artuš nás zavádí do doby úpadku Římské Říše. Británie je již neudržitelná a římské síly se z ní stahují. Hlavním velitelem je zde syn Římana a Britky, Artorius (Artuš). Po dobu patnácti let sloužili on a jeho Sarmácští rytíři Římu. A nyní se blíží konec této služby.

Rytíři se těší na návrat do jejich rodné země a Artuš se nemůže dočkat Říma, který je v jeho mysli vznešeným a ctnostným místem. Když však přijede biskup, aby je propustil, zasadí jim všem tvrdou ránu. Obrovská armáda Sasů se vyloďila na severu a zabíjí vše, na co přijde. V té oblasti žije vysoce postavená Římská rodina. A tak v den, který měl být začátkem jejich svobody, dostávají Artuš a jeho rytíři poslední a nejnebezpečnější úkol. Musí se vydat na sever za Hadriánův val a osvobodit římskou rodinu dřív, než ji dostanou Sasové.

Závod s časem začíná a rytíři s nelibostí vyrážejí na sever. Co se však stane s Británií, když rytíři uspějí v záchranné misi a všichni, kdo mohou vzdorovat, uprchnou? Ponechá Artuš Británii na pospas krvelačným sasům? A jak se vypořádá se zjištěním, že Řím se změnil na zkažené a zkorumpované místo? Na to se budete muset podívat v samotném filmu. Snímek spapal velké množství peněz a na jeho kvalitě je to znát. Alespoň co se kamery a krásné přírody týče. Proti hereckému obsazení nemám žádné námitky a hudební doprovod dokáže navodit pěknou atmosféru.

Král Artuš je film, který neurazí a místy i příjemně překvapí, ale občas je hlavně scénář již poněkud ošoupaný a nesmyslný. Nesmíte od filmu příliš očekávat. I přes pár neduh je to však nadprůměrný kousek a dobře se na to dívá.

Sleduj film online

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819