World of Warcraft / Lore / Durotar a Ogrimmar
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Durotar a Ogrimmar

Autor: Barnews / 28. Května 2010 / Přečteno: 3008x

Když byla Plamenná Legie ve třetí válce poražena a Lord Archimonde zničen, nastal na krátkou dobu zase mír. Orkové vedeni Thrallem byli nyní národem bez domova. Ne však nadlouho. Thrall brzy objevil zemi na východě Kalimdoru tolik podobnou jejich bývalému Draenoru. Na počest svého otce Durotana ji pojmenoval Durotar.

Původními obyvateli Durotaru byli prasečí lidé, qiulboar. Proti orkům však neměli šanci. Ti uchvátili tyto pobřežní vyprahlé země a prohlásili je za své.

Ogrimmar

Tam, kde na severu končí Durotar a začíná starodávná Azshara, byl zbudován Ogrimmar. Je to centrum Hordy, město zbudované na křižovatce čtyř údolí, které jsou obklopeny skalami. Jméno dostalo po Thrallovu příteli a mentorovi, Ogrimmu Doomhammerovi.

Vládne zde obchodní ruch a je zde možno potkat mnoho ras a stvoření. Nejpočetněji jsou zde však zastoupeni orkové. Dále Trollové a taureni. Nesmíme také zapomenout na příslušníky Forsaken. Můžeme zde nalézt jak artefakty tak i památky na hrdinské skutky, dávné bitvy a hrdiny. Ogrimmar je odkazem orků na jejich dávnou minulost a strastiplnou cestu až do současnosti.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819