World of Warcraft / Rasy a Národy / Forsaken
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Forsaken

Autor: Barnews / 12. Května 2010 / Přečteno: 2295x

Forsaken jsou nemrtví, kteří se oddělili od Pohromy. Byli založeni poté, co rytíř smrti Arthas odjel do Northrendu, aby zachránil Krále Lichů. Z této cesty se však už nikdy nevrátil. Sylvanas Windrunner se povedlo osvobodit se od nadvlády Krále Lichů a následně pomohla i ostatním nemrtvým elfům a lidem učinit totéž.

Ani Páni Děsu však nespali, když viděli svou šanci, snažili se Balnazzar, Varimathras a Detheroc uchvátit království pro sebe. Nepovedlo se jim to. Sylvanas je rozdrtila a Varimathras se stal jejím služebníkem výměnou za jeho život. Když si Forsaken upevnili svou pozici, uzavřeli spojenectví s Hordou. Ne, že by k sobě cítili velké sympatie. Spíše sdíleli podobný osud opuštěných vyhnanců.

Jejich vládkyní se stala královna smrtonošek Sylvanas Windrunner a jejich hlavním sídlem Undercity. Brzy se jim povedlo ovládnout velkou část bývalého Lordaeronu i přesto, že proti nim bojoval Kel'Thuzad, schovaný v nekropoli Naxxramas. Přísahali pomstu Pohromě a Králi Lichů.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819