World of Warcraft / How to Raid / Malygos
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Malygos

Autor: Barnews / 5. Října 2010 / Přečteno: 1650x

Malygos tropí po celém Azerothu pořádný bordel. Jeho zlá nálada způsobuje silné odklonění magie přímo k němu. To se vám samozřejmě nelíbí, a tak se musíte pečlivě připravit a vyrvat zpět magii z jeho moci.

Fáze 1

Na souboji s Malygosem není nic moc těžkého. Od Dračího Aspekta bych čekal maličko víc, ale co naplat. Boj má celkem 3 části. Ta první je velmi jednoduchá a slouží k vašemu zahřátí. Main tank natáhne bosse a otočí ho tlamou od raidu. Během této fáze se spawnují na krajích plošiny Power Sparky a snaží se dostat k Malygosovi (zvýší mu DMG). Je nutné mít někoho, kdo je likviduje. Zabijte je až poblíž raidmemberů kvůli bonusu na DMG. Jakmile je zakouzlen Vortex, všichni vyletí do vzduchu a dostávají periodický DMG. Je dobré mít všechny lidi před Vortexem vyhealované na maximum. Healeři totiž během něj mohou používat jen instantní spelly, což je poměrně nebezpečné a může se snadno stát, že vám někdo po dopadu zpět na zem umře. Během vortexu používejte instantní HoTky a spelly jako Prayer of Mending, Circle of Healing atd.

  • Arcane Breath - Způsobí 18,850 až 21,150 (25 Player: 28,275 až 31,725) Arcane poškození všem před Malygosem. Zasažení navíc po pěti sekundách explodují, což uštědří dalších 9,425 až 10,575 (25 Player: 18,850 až 21,150) Arcane poškození lidem poblíž.
  • Vortex – Budete se vznášet vysoko nad zemí ve víru a dostávat Arcane DMG. Můžete používat jen instantní spelly. Při dopadu obdržíte také dmg.
  • Power Spark – Tito addi se spawnují během boje a snaží se dostat k Malygosovi. Když k němu dorazí, zvýší mu DMG o 50% na 10 sekund. V opačném případě poskytne Power Spark bonus vám.

Fáze 2

Druhá fáze začíná, když bossovi uberete na 50%. Malygos se vznese a dá vám okusit plnou sílu jeho mocné magie. Naspawnují se celkem 2 typy addů, Scions of Eternity a Nexus Lordi. Oba typy mobů létají na discích. Nexus Lordi slétávají k vám dolů, takže by se o ně nějaký tank postarat. Scions of Eternity jsou zákeřnější. Zůstávají ve vzduchu a pálí po vás Arcane Barrage. To je velmi nebezpečné, hlavně když se všichni zaměří na jeden slabý cíl. Po smrti addů je možné používat jejich disky k zabití ostatních.

Celé by to bylo příliš snadné. Avšak zbývá ještě Malygos. Ten vás bude po celou dobu prudit zejména svým Arcane Pulse což je jeho velmi silný dech. Abyste vůbec přežili, budete se muset schovávat do bublin, které se na plošině tvoří. Bublina DMG pouze redukuje.

  • Arcane Pulse - Způsobí 28,275 až 31,725 Arcane poškození všem do 30 yardů.
  • Arcane Storm – Zasáhne vás za 9,425 až 10,575 (25 Player: 11,782 až 13,218) Arcane poškození

Fáze 3

Jakmile jsou všichni addi mrtví, přijde poslední fáze. Plošina se rozpadne a vy budete přemístěni na hřbety draků. Každý drak umí stejné ability a strategií, jak úspěšně zvládnout 3tí fázi, je více. Jsou však pravidla, kterých byste se měli držet.

Rozhodně si dávejte bacha na Static Field. Objevuje se náhodně v prostoru a dokáže nadělat neplechu v oblasti 30ti yardů. Všichni by se měli držet na sobě a přesunovat se jednotně. Přesunout se musíte, když se v blízkosti vyskytne Static Field. Být co nejvíce na sobě je důležité kůli healingu. Na healování nemusíte vymezovat příliš mnoho lidí. Pokud každý dělá, co má, tak stačí 2 – 4 podle toho jak se daří. A co vlastně healer dělá? Targetne svého draka a 5x nastackuje Revivify. Poté již jen použije Life Burst s over-time efektem. A takto pořád dokola.

Všichni ostatní DMGují. Klíčem k dobrému DPS je co největší počet stacků Endgulf in Flames. 2x použijete Flame Spike a pak Endgulf in Flames. A takto pořád dokola. Když se na vás Malygos zaměří, můžete usnadnit práci healerum štítem (Flame Shield), což je někdy i nezbytné. Také máte možnost použít spell na rychlost a zdrhnout. A to by bylo asi vše.

Některé skilly vašich draků

  • Flame Spike – Tento ohnivý útok způsobí circa 1000 Fire DMG a obdaří vás jedním combo pointem. Stojí 10 energy.
  • Endgulf in Flames – Zakončovací skill pro Flame Spiky. Zapálí cíl, který každé 3 sekundy dostává DMG. Tento debuff lze stackovat. Osvědčená metoda je použít 2x Flame Spike a potom Endgulf in Flames. Můžete ale experimentovat. Čím více combo pointů máte, tím déle debuff vydrží.
  • Revivify – Jedná se o Heal over Time spell, který trvá 10 sekund. Obdaří vás 1 combo pointem a healuje 500 za sekundu.
  • Life Burst – Plošný healovací spell. Nejdříve 5x použijte Revivify a potom Life Burst. A pořád dokola.

Videa

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819