Zábava a Hry / Prohlížečové Hry / War of Dragons
Dnes je 22. 02. 2024 a svátek má Petr
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

War of Dragons

Autor: Barnews / 26. Února 2011 / Přečteno: 2376x

War of Dragons je úplně jiný typ prohlížečové hry, než s jakou jste se nejspíš doposud setkali. Nutno podotknout, že není k dispozici česká verze, tudíž musíte umět alespoň trochu rozumět anglicky, abyste se ve hře zorientovali.

O co se vlastně jedná?

Představte si například svět World of Warcraftu, nebo klidně i jinou MMORPG a nyní si jí celou převeďte do formy webového prohlížeče. Výsledek je vskutku až neuvěřitelný. War of Dragons je totiž skutečně MMORPG v prohlížeči, a to se vším všudy. Nebudete prakticky o nic ochuzeni.

Připraven je pro vás unikátní svět zvaný Faeo, neboli také World of Faeo chcete-li a jeho rozlehlost je opravdu závratná. Celý svět je dále rozdělen na dvě základní frakce: Magmary a Lidi. Mezi nimi si musíte na začátku vybrat.

Co nám War of Dragons nabízí?

Ve War of Dragons můžete dělat téměř vše, co v jakékoliv plnohodnotné MMORPG, jako je například World of Warcraft. Začínáte klasicky jako úplný zelenáč na zelené louce. Nemusíte se bát, že byste se ztratili. Hra se vám snaží radit a napomáhat. Ze začátku splníte pár základních úkolů, abyste se do hry dostali. Mezitím také dostanete nějaké ty rady a informace o hře a potom jste již vypuštěni do světa a vše je jen na vás. Cestujete z lokace do lokace, potkáváte různá NPC a od nich dostáváte úkoly, nebo s nimi obchodujete.

V každé lokaci se můžete přepnout do loveckého módu. V tomto módu můžete zaútočit na moby, kteří zde žijí. Z nich vypadávají různé předměty a peníze. Mohou to být různé důležité věci k plnění úkolů, ale také části výbavy. K dispozici máte Quest Log, kde vidíte vaše úkoly, dále inventář s vašimi předměty, statistikami a výbavou a nesmí zde chybět ani speciální bojové kombinace a kouzla, která se s dalšími levely učíte. Dokonce je zde i systém achievmentů, podobný jako ve World of Warcraft.

War of Dragons dále obsahuje i PvP mezi dvěmi hlavními frakcemi, kolem kterého se hra výrazně točí. Najdete zde i dungeony, kde budete muset spojit své síly s ostatními hráči k poražení tužších nepřátel a dokonce hra obsahuje i nejrůznější profese, které se můžete naučit. Zmiňme například Jewelcrafting.

A to rozhodně není vše

Hra toho nabízí daleko více. Například můžete mít i svého vlastního zvířecího mazlíčka, který vám pomáhá v boji. Můžete požívat lektvary, elixíry atd. Hra je plná magických předmětů. Každá lokace má svůj chat, kde můžete hovořit s ostatními hráči. Výše jsem se zmínil, že na dungeony musíte spojit své síly s ostatními hráči. Z toho samozřejmě vyplývá, že můžete založit partu s jinými hráči. Lze zde také vytvořit cech, nebo můžete do nějakého vstoupit. Ostatním hráčům lze posílat zprávy, atd... atd... No prostě je toho hromada.

Propracovanost a hlavně rozsáhlost War of Dragons na mě udělala dojem. Bohužel se jedná o nehorázný žrout času. Hra vám nic nedá úplně zadarmo a než se vypracujete aspoň trochu, budete tomu muset nějaký čas obětovat. Na druhou stranu, možná je tato hra přesně to pravé pro vás a třeba vás chytne a nepustí. Pokud tedy máte chuť, určitě si World of Dragons vyzkoušejte na http://www.warofdragons.com.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819