Zábava a Hry / PC Hry - Články / Titan Quest - TQVault
Dnes je 22. 04. 2024 a svátek má Evženie
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Titan Quest - TQVault

Autor: Barnews / 15. Května 2010 / Přečteno: 3834x

TQVault je prográmek, který udělá radost všem singleplayerovým hráčům titan questu. Jedná se totiž o virtuální sklad. Funguje to tak, že naleznete dobrou věc s libovolnou postavou. Uložíte hru. A v tomto prográmku si tuto věc uložíte do skladu a nebo ji přendáte pomocí skladu na postavu jinou. Jedná se o intuitivní záležitost. Můžete si takto i rozkopírovat předměty, ale za cenu ztráty požitku ze hry.

POZOR - Pokud se vám stane, že po přendání věci nevidíte vaši postavu v menu hry, tak vězte, že musíte hru spouštět přes TQVault, aby bylo vše v pořádku. Když jste učinili nějakou změnu pomocí TQVaultu, tak se vás při ukončení zeptá, zda chcete spustit TQMon. Dejte Ano a následně Start Titan Quest. Mělo by to takto fungovat.

Nové Windows - TQVault nejde

Na Windows Vista a Windows Seven (7) se může stát, že vám po přendání věcí nepůjde vidět postava ani při dodržení všech pravidel. Aby TQVault pracoval správně i na nových Windows, musíte jít do Start - Ovládací Panely - Systém a Zabezpečení - Změnit nastavení nástroje Řízení Uživatelských Účtů - A zde posunout jezdce až dolu. Tento úkon vypne dotazování systému, když instalujete programy atd. Nic, co ohrozí chod vašeho systému.

Za výše zmíněný problém může tato nová ochrana v nových Windows a stává se to na verzi Titan Questu bez datadisku. S datadiskem by vaše postavy měly být viditelné vždy. Takže pokud máte jedny z novějších Windows, nemáte datadisk Immortal Throne, přendáváte věci, spouštíte Titan Quest přes TQVault (TQMon) a vaše postavy zmizeli v menu. Pak využijte postup uvedený výše.

Download TQVault

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

EragothI

1. Dubna 2015 v 18:14:54 | Nováček

Zdravím, mam takový dotaz.
stáhnul jsem si ten TQVault, ale píše mi to, ze mam buď blbej jazyk, nebo blbej path nějaký. A vůbec nevim co mam delat, češtinu mam V TQ.IT jedinej jazyk a path nevim co je... Už jsem to hledal všude a vůbec nevim.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819