Zábava a Hry / Filmy / Piráti z Karibiku: Na Vlnách Podivna
Dnes je 25. 06. 2024 a svátek má Ivan
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Piráti z Karibiku: Na Vlnách Podivna

Autor: Barnews / 31. Května 2011 / Přečteno: 2010x

Filmaři se snaží z populární filmové sérié Pirátů z Karibiku vymáčknout co se dá. Ostatně to jsme čekali. O třetím pokračování (Na konci světa) mnozí tvrdili, že je to slátanina. No sice už tam některé věci byly dost na hlavu, ale já si nestěžoval. Nyní je tu čtvrté pokračování a opět se shledáváme s charismatickými pirátskými kapitány Jackem Sparrowem a Barbossou. O zábavu bude postaráno a rozhodně je se na co dívat.

Kam poplujeme tentokrát?

Na Vlnách Podivna se točí kolem proslulého pramenu mládí. Každý by chtěl zase omládnout a naši hrdinové nejsou výjimkou. Příběh začíná v Londýně. Až sem totiž zavedly Jacka zvěsti o někom, kdo se za něj vydává a najímá posádku na svou loď. Dvojník je skutečně Jackovi velmi podobný, nakonec se však ukáže, že je to převlečená Angelica, se kterou se Sparrow zapletl ve Španělsku.

Angelica Jacka podvede. Poví mu, že má loď a Jack se nechá pod vidinou lodi a posádky, se kterou by mohl najít bájný pramen mládí, obalamutit. Loď totiž patří obávanému Černovousovi a Angelica je jeho dcera. A tak vyplouvají na širé moře, aby nalezli pramen mládí.

Nebudou však sami, kdo usiluje o podobný cíl. Stejným směrem totiž plují i Španělé a také Barbossa, jenž mezi třetím a čtvrtým filmem přišel o nohu (upřímná soustrast) a chce se za to pomstít Černovousovi, který je za to zodpovědný.

Kdo nakonec získá možnost omládnout? Jak Barbossa přišel o nohu? Co se vůbec stalo s černou perlou? To a mnohé další se dozvíte ve čtvrtém pokračování Pirátů z Karibiku: Na Vlnách Podivna. O kvalitu nemějte strach. Film je plný zvratů, má kvalitní zápletku, nechybí zde akce ani vtip. Jedná se prostě o Piráty z Karibiku, jak je máme rádi.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819