World of Warcraft / Addony / Scrolling Combat Text
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Scrolling Combat Text

Autor: Barnews / 30. Dubna 2010 / Přečteno: 2578x

Toto je ten typ addonů, bez kterého se může skoro každý obejít, ale ten, kdo si ho oblíbí, bez něj hrát nedokáže. Combat text addony jsou sice na první pohled hezké, ale často se stává, že vám zaspamují obrazovku hromadou přebytečného textu o vašem DMG atd.

Pro ty, co něvědí o jaké addony se jedná, zdůrazňuji, že na obrazovce zobrazují textová rolovací pole (libovolně nastavitelná) zobrazující váš dmg, heal, cooldown spellů a další užitečné informace o probíhajícím boji.

Chcete-li tedy základní blizzardský combat text nahradit nějakým hezčím a zajímavějším, budete nejspíš muset sáhnout po některém z následujících tří addonů. Jedná se o Scrolling Combat Text, Mik Scrolling Battle Text a Parrot. Narovinu si řekněme, že dělají každý to samé, akorát každý jinak a po svém, tudíž si budete muset vyzkoušet, který vám vyhovuje více.

Scrolling Combat Text

SCT je z našich adeptů asi nejvíce odfláknutý. Zejména co se týče kvality zobrazování a nastavování addonu. Můžete si nadefinovat hodně atributů podle svého přání, ale někdy je těžší docílit požadovaného výsledku. Všeobecně není SCT tak uživatelsky přívětivý. Jako plus hodnotím zajímavé a netradiční vyskakování textu na obrazovku, které u dalších dvou alternativních addonů nenajdete.

Pokud chcete mít SCT plnohodnotný, budete si muset stáhnout doplňující addon SCT - Damage, který umožní SCTčku zobrazovat i váš DMG. Parrot i MSBT toto podporují automaticky.

Mik Scrolling Combat Text (MSBT)

Komunitou asi nejvíce oblíbený MSBT na první pohled každého zaujme. Pěkný config i dobře vypadající rolování textu. Chvíli sem jej používal, ale nakonec jsem jej nahradil. Jeho velkou vadou na kráse pro mě byl malý sortiment typů rolování. Máte na výběr jen z několika málo druhů, které se tak moc od sebe neliší.

Parrot

Parrot by se dal označit jako taková zlatá střední cesta mezi MSBT a SCT. Nabízí přijatelné množství poměrně rozličných typů rolování a zároveň dobrou kvalitu zobrazení samotného textu. Nastavování není nikterak složité ani zdlouhavé. Já preferuji Parrot a doporučuji ho alespoň vyzkoušet.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819