World of Warcraft / Addony / Minimap
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Minimap

Autor: Barnews / 24. Dubna 2010 / Přečteno: 1698x

Dnes se podíváme na zoubek dalšímu odvětví WoW addonů. Konkrétně bude řeč o SexyMap, zástupci přeplácaných minimapek s mnoha volitelnými nastaveními, a pMinimap, který se pyšní jednoduchostí a účelností.

SexyMap

Pokud jste ještě žádný minimap addon dříve nepoužívali, pak vás SexyMap určitě uchvátí. Disponuje solidním počtem skinů, které udělají vaši minimapu krásnou a unikátní. Okraje minimapky se krásně hýbou a jsou průhledné. Pokud se vám nelíbí zabarvení skinů, můžete je jednoduše přebarvit.

SexyMap vám také umožní libovolně si nastavit buttony, které máte rozmístěné kolem minimapy. Můžete jim přikázat aby byly pořád viditelné, pořád neviditelné a nebo abyste je viděli jen tehdy, když přejedete po minimapě myší.

Skrze SexyMap si můžete vše na vaší minimapě překopat podle svého. Bohužel, často se mi stávalo, že addon nepracoval jak má a narážel sem na časté chyby. Jmenuji například bugy s profily, zobrazováním minimapy a buttonů (někdy dělali co by neměli) a ještě pár dalších věcí, které se po chvíli stanou otravnými.

pMinimap

Nelíbí-li se vám SexyMap a chcete radši něco jednodušího, doporučuji vám pMinimap. Tento addon sází na jednoduchost. Nezatěžuje vás zbytečnostmi a všechny základní věci jsou již příjemně nastaveny. Pokud si však budete chtít změnit písmo, či pár dalších atributů, můžete tak samozřejmě učinit přes Menu - Interface - Addony.

Minimap Button Frame

Pokud nechcete mít buttony vašich addonů kolem minimapky, nabízím vám řešení v podobě Minimap Button Frame. Tento addon shromáždí všechny buttony a zobrazí je v jednom rámu. Tento rám si můžete umístit kam chcete, třeba do rohu monitoru, kde nebude příliš na očích. Navíc můžete použít addon ButtonFacade ke změně vzhledu buttonů v rámu.

Na závěr

Na závěr ještě dodám, že addonů na minimapky je požehnaně, takže pokud se mnou nesouhlasíte a myslíte si, že je pro vás jiná minimapa vhodnější, klidně si najděte tu svoji.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819