World of Warcraft / Lore / Zul'Aman
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Zul'Aman

Autor: Barnews / 19. Června 2010 / Přečteno: 1687x

Zul'Aman byl hlavním centrem lesních trollů z říše Amani. V průběhu věků však Trollové ztratili svou moc a s příchodem lidí a vysokých elfů byli postupně zatlačováni. Nakonec jim zbyl jen tento malý kus země zvaný právě Zul'Aman, vzpomínka na jejich dávnou říši.

Vysocí elfové se objevili v Azerothu po zničení Studny Věčnosti. Brzy po založení Quel'Thalasu začala válka. Trollové byli znechuceni elfy, kteří založili svou říši na jejich posvátné půdě. Elfové však využili své mocné Arcane magie, aby zastrašily trolly a podrželi si je od těla. Dlouhé čtyři tisíce let trvalo, než Trollové sebrali kuráž znovu povstat proti elfům. Jejich naděje byli ale brzo uhašeny. Lidé z Lordaeronu přišli elfům pomoct a vojska lesních trollů z Amani byly rozmetána.

Během druhé války se lesní Trollové spojili s Hordou. Vedl je Zul'Jin. Motivovala je pomsta lidem a elfům. Když však obléhání Aliance selhalo opustil Zul'Jin se svými trolly Hordu. Ve třetí válce se Zul'Jin s kmenem Raventusk znovu přidal k Hordě vedené Thrallem. Mělo to však opět krátké trvání. Brzy se vrátil do Zul'Amanu, kde plánoval shromáždit početné síly a srovnat Quel'Thalas se zemí.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819