World of Warcraft / How to Raid / Heigan the Unclean
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Heigan the Unclean

Autor: Barnews / 12. Října 2010 / Přečteno: 1790x

Prohnaný nekromant Heigan je druhým bossem v Plague Quarteru. Boj s ním není obtížný, ale spíš trochu otravný. Důležité je se naučit, jak kličkovat mezi pravidelnými erupcemi. To si samozřejmě žádá pár wipů, kterým se pravděpodobně nevyhnete. Prostě chybami se člověk učí.

Tento fight se skládá ze dvou fází, které se po sobě opakují. První fáze trvá 90 sekund. Během ní se všechen heal a ranged DMG přesune na plošinu, kde stál předtím Heigan. Zde budete v bezpečí až do druhé fáze. Tank tankuje bosse mimo tuto plošinu v nebezpečné zóně. Zde každých 8 sekund ze země vytryskne zelený hnus. Důležité je ale vědět, že v jedné oblasti nevytryskne a tato oblast se pravidelně mění.

V první fázi mají všechny melee chary a tank s bossem dost času se přemístit do bezpečné zóny, kde zelený hnus nevytryskne. Jednoduše si hlídejte, abyste před každým výbuchem stáli dobře. Jakmile ale přijde druhá fáze, tak se Heigan portne na svou plošinku a všichni musí dolů. Erupce začnou přicházet mnohem rychleji, takže se musíte přesunovat pohotově. Jakmile doběhnete, běžte zase dál, jinak zemřete. Druhá fáze trvá 45 sekund a po ní přijde zase fáze první.

A to je prakticky celý souboj s Heiganem. Jen se naučit běhat. Abyste viděli místa, kde a kdy erupce vytryskávají, podívejte se na tento flash. Erupce začínají vždy vlevo. Následují 4 výbuchy, než se dostanete na druhou stranu. Pak rychle otočit a to samé pozpátku.

Ranged a heal stůjte na maximální vzdálenost od bosse, jinak dostanete nepříjemný debuff, který vám zpomalí casting. Heigan také sesílá nepříjemné a silné dotky. Každý, kdo může, je musí ihned dispelovat.

Heigan - Ability - 1. fáze

  • Spell Disruption – Každých pár sekund hodí na někoho debuff, který prodlužuje casting time o 300% na 10 sekund.
  • Decrepit Fever – Tento debuff hází Heigan během boje. Snižuje maximum životů o 50% a působí 3,000 (25 Player: 4,500) Nature poškození každé tři sekundy po dobu 21 sekund.
  • Eruption – Každých 8 sekund vytryskne na určitých místech v místnosti ošklivý zelený poison. Ten dává perdy za 6,650 až 7,350 Nature poškození. Po každém výbuchu se bezpečné místo mění.

Heigan - Ability - 2. fáze

  • Plague Cloud - Každý, kdo je v druhé fázi s Heiganem na plošině, bude dostávat za 7,500 Nature damage každou sekundu.
  • Eruption – Každé 2-3 sekundy vytryskne na určitých místech v místnosti ošklivý zelený poison. Ten dává perdy za 6,650 až 7,350 Nature poškození. Po každém výbuchu se bezpečné místo mění.

Videa

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819