Zábava a Hry / Downloady / Ventrilo 2.14
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Ventrilo 2.14

Autor: Barnews / 1. Dubna 2010 / Přečteno: 1118x

Ventrilo je program, kterým můžete pomocí mikrofonu a sluchátek komunikovat s ostatními členy vaší guildy, klanu atd. K tomu abyste mohli komunikovat s ostatnimi, musíte mít mikrofon, sluchátka a Ventrilo 2.14. Verze 2.14 má sice už odzvoněno a na windows 7 má problémy, ale i tak má stále spoustu zastánců.

Po spuštění si nastavíte své jméno, dále pod jménem nastavíte název, ip adresu a port ventrilo servru. Když uděláte vše správně, mělo by vám jít se připojit pomocí "Connect" na server. Objevíte se v hlavní místnosti. Abyste našli místnost, kterou hledáte, vyťukejte na klávesnici její jméno. Při vstupu do místnosti se většinou zadává heslo nastavené správcem místnosti.

Ventrilo by mělo být ze začátku nastavené tak, že když chcete mluvit, musíte zmáčknout tlačítko. Toto tlačítko můžete změnit v Setupu. Jedná se o Hotkey. Častokrát se stává že vás ostatní špatní slyší nebo vy špatně či příliš nahlas slyšíte je. Nastavit si to můžete opět v Setupu, viz obrázky.

Poslední věcí jsou přednastavené kecy od ventrila, které spamuje program při každé kravině co se na serveru stane. Stačí když vše nastavíte jako na obrázcích a bude to v pořádku. Dále ještě upozorňuji, že uživatelé OS vista nebo windows 7 by měli spouštět ventrilo jako správci (pravým tlačítkem na ikonu a Run as administrator/Spustit jako správce).

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819