Zábava a Hry / PC Hry - Články / Unreal Tournament 3 - Chybný CD key
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Unreal Tournament 3 - Chybný CD key

Autor: Barnews / 15. Května 2010 / Přečteno: 4151x

Co může být horšího, než když si koupíte hru, přesněji řečeno Unreal Tournament 3 a zjistíte že vám váš originální CD klíč nefunguje ani když se stavíte na hlavu? A co hůře, když zkoušíte jiné klíče, pořád vám hra hlásí invalid key. Klidně se smějte, že melu nesmysly, ale vážně tomu tak v pár případech je. Na internetu jsem našel pár takových případů a ani samotní vývojáři nedokázali přijít na příčinu problému.

Chybný CD key?

Tento článek je pro všechny, kterým jakýmsi záhadným způsobem nefunguje žádný CD key pro Unreal Tournament 3. Ostatním funguje, jen vám ne. Reinstal nepomáhá... prostě nic. A věřte tomu nebo ne, platí to i pro originální kopie hry s originálními klíčy. Na fóru samotných tvůrců UT 3 se tento problém řešil. Postižená osoba si tam stěžovala, že jeho originální UT 3 nevezme originální klíč. Ani jiné originální klíče zaslané výrobci nepomáhaly. Po dlouhých stránkách se však přislo na to, že se nejspíš jedná o nějaký konflikt hry a windowsu. Pokud tedy máte také tento problém, vyřeší jej založení nového profilu ve windows. Pokaždé když budete chtít spustit Unreal Tournament 3, odhlásíte se a přihlásíte se na nový uživatelský účet windows.

Ano jedná se o prkotinu, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že ten problém bude v profilu windows. A proč se tím vůbec zabývám? Protože se jedná o ojedinělou chybu, kterou se asi moc lidí nezabývá.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819