Zábava a Hry / Filmy / Equilibrium
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Equilibrium

Autor: Barnews / 19. Května 2010 / Přečteno: 1432x

Představte si svět bez emocí. Žádná láska, žádná radost, žádné štěstí, ale také žádná nenávist či hněv. Do takového světa nás zavede akční film Equilibrium.

Po Třetí světové válce si lidstvo řeklo, že již bylo dost násilí a umírání. Lidé začali brát lék potlačující lidské emoce. Lidská společnost se stala efektivní a vyrovnaná. Každý, kdo nebere lék je ihned zlikvidován, neboť je pro společnost hrozbou. Byla také ustanovena instituce zvaná Tetragrammaton. Členy Tetragrammatonu jsou Klerikové.

Klerikové prosazují společenské blaho. Jsou to elitní bojovníci, mistři boje se zbraní i bezezbraně. Jejich úkolem je vyhledávat ty, kteří umějí cítit, kteří mají emoce a zlikvidovat je. Stejně tak musí ničit i vše, co může lidi přimět cítit (hudba, umění, zábava).

Nejlepším z kleriků je John Preston. Jednoho dne se mu však rozbije lahvička s lékem. Jde si pro náhradní dávku. Když si ale vybaví všechny, kteří zemřeli, protože se nechtěli vzdát citů, probudí se v něm náhle touha cítit. Čím déle nebere lék, tím větší je nebezpečí. John se stává cituschopným a jeho jednání se stává čím dál více podezřelé. Dokáže utajit před ostatními, že cítí? Jak naloží se svým výcvikem elitního klerika? Dokáže sám obstát proti bezcitné společnosti? Ve filmu se dozvíte více.

Equilibrium je vpravdě velice koukatelný film. Není to sice žádný trhák, ale je prošpikován mnoha velice povedenými emotivními i akčními scénami a rozhodně se u něj nebudete nudit. Vizuální stránka je skvělá stejně jako Christian Bale v hlavní roli klerika Prestona. Rozhodně se vyplatí film shlédnout.

Sleduj film online

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819