Zábava a Hry / Filmy / Gnaw
Dnes je 26. 02. 2024 a svátek má Dorota
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Gnaw

Autor: Barnews / 28. Dubna 2011 / Přečteno: 1553x

Gnaw, v překladu hryzat, je druhořadým filmem z roku 2009. Příběh nás zavádí na anglický venkov, kde hodlá skupinka mladých lidí strávit pár dní. Bohužel ale nevědí, že za hromadou neobjasněných zmizení stojí právě jejich hostitelé, kteří si pochutnávají na lidském mase.

Jak vidíte, zápletka není příliš originální a pravděpodobně ve filmu uvidíte přesně to, co by se od takového snímku dalo čekat. Základem jsou naivní mladí lidé, nelítostní kanibalové, nefunkční mobilní síť a auta, která nelze nastartovat. No prostě klasika.

I když se na první pohled jedná o slabý film, je tu vidět určitá snaha o udělání děje zajímavějšího. Mluvím o napjatých vztazích mezi hlavními hrdiny. Ve skutečnosti však nejde o nic podstatného. Je to zkrátka jen křoví ke krvi, která ve filmu teče proudem.

Na druhou stranu, i přesto, že se jedná o velmi podprůměrný film, může vám jeho shlédnutí zpříjemnit večer. Pokud vám nevadí krev a máte na podobný film chuť, tak vám jej doporučuji.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819