Zábava a Hry / Filmy / Hon na Čarodějnice
Dnes je 22. 07. 2024 a svátek má Magdaléna
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Hon na Čarodějnice

Autor: Barnews / 31. Ledna 2011 / Přečteno: 1269x

Tento dobrodružný film nás zavede do středověku, do doby křížových výprav. Behman - Nicolas Cage a Felson - Ron Perlman jsou dva křižáci, kteří se po deseti letech strávených proléváním krve nevěřících vrací do své vlasti. Cestou však naráží na města sužovaná morem, který má údajně na svědomí mladá dívka obviněná z čarodějnictví.

Aby toho nebylo málo jsou naši hrdinové chyceni za dezerci ze svaté armády a uvězněni. Je jim však nabídnuta možnost, jak se vykoupit. Když onu dívku, čarodějnici, dovedou do stovky mil vzdáleného kláštera, kde bude podrobena starobylému rituálu, jenž z ní vyžene zlo, budou jejich hříchy smazány. Behman i Felson souhlasí a jejich dobrodružství začíná.

Jedná se o poměrně tuctový film a nebýt dvou hlavních herců, tak se není na co dívat. Nejedná se však o vyloženě špatný film. Pokud tedy chcete vědět zda je na první pohled nevinná dívka skutečně čarodějka a zda bude jejich úkol zdárně dokončen, určitě se na film podívejte.

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819