World of Warcraft / Addony / Quartz
Dnes je 22. 02. 2024 a svátek má Petr
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Quartz

Autor: Barnews / 21. Dubna 2010 / Přečteno: 3075x

Pokud se chystáte začít používat některý ze specializovaných cast bar addonů, měli byste určitě vyzkoušet Quartz. Kvalitou se mu snad žádný jiný rovnat nemůže.

Za svou WoW kariéru už sem pár casting bar addonů prostřídal. Jmenuji například AzCastBar nebo eCastingBar. Všechny byly tak přibližně na podobné úrovni, akorát každý měl slabinu někde jinde. Nakonec jsem je přestal střídat a v mé složce Addons se zabydlel Quartz. Dříve jeho slabinou bylo nepříliš vstřícné nastavování a kvalita provedení. Nová verze je však razantně zlepšená ve všech směrech a po jeho otestování nemám co bych mu vytkl.

Quartz je velice uživatelsky příjemný a graficky vydařený Casting Bar. Quartz disponuje Cast Barem pro hráče, target, peta a focus. Také umí zobrazovat v malých barech buffy vašeho targetu. Pokud vám tuto činnost obstarává jiný addon, lze to jednoduše vypnout. Dále addon ukazuje všelijaké další informace, které se dají časově měřit. Třeba čas do logoutu, doba vyrábění itemů z vaší profese, kolik času vám zbývá pod vodou a ještě pár dalších.

Do nastavení se můžete dostat z herního menu -> Interface -> Addons. Také můžete do chatu napsat "/Quartz". V nastavení můžete měnit barvy, rozměry, průhlednosti velikosti písma, textury, atd. Pokud si tedy rádi hrajete se vzhledem UI, tak vás Quartz nezklame. Avšak už samotné základní nastavení je uživatelsky velice přívětivé. Tento addon doporučuji.

Download Quartz

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819