World of Warcraft / Addony / Tip Tac
Dnes je 23. 07. 2024 a svátek má Libor
čas čas čas čas čas čas Právě používáte prohlížeč Neznámý
Novinky   ||   < World of WarcraftZábava a HryTitan QuestDiablo 3 >

Tip Tac

Autor: Barnews / 15. Dubna 2010 / Přečteno: 1486x

Máte chuť změnit svůj tooltip? Chcete ho přemístit jinam na obrazovku? Nebo ho chcete graficky vylepšit podle svých představ? Představuji vám Tip Tac, addon, který dokáže s vaším tooltipem, co si jen usmyslíte.

Samozřejmě při volbě toho správného addonu pro změnu tooltipu máte na výběr z více možností. Mě osobně však Tip Tac přilnul k srdci svou kvalitou a vstřícností k hráčovi. Za celou dobu jsem neměl nutkání jej změnit, protože mi stále skvěle vyhovoval. Možná si teď nejste jistí, co to ten tooltip je. Jedná se o okénku, které ve WoW vyskočí, když přejedete po příšeře myší, nebo ukazatel podržíte nad věcí v inventáři a zobrazí vám doplňkové informace o objektu.

Pokud máte Tip Tac již stažený a daný ve složce Addons, stačí pak ve hře vyťukat /tip a objeví se okno addonu. Zde už si můžete pohrát s barvami, průhledností, velikostí, rámečky, pozadím, pozicí tooltipu a pár dalšími nastaveními.

Download Tip Tac

Doporučuju také stáhnout Tip Tac Talents, který přidává talenty hráčů do tooltipu.

Download Tip Tac Talents

Komentáře

Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení.

Bazény, zastřešení ALBION Group, a.s. ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů TopLink Príma internet Cesky vyhledavac CENT.CZ Addwebsite.eu TOPlist
Výměna odkazů :: optimalizace PageRank.cz
Kontaktujte nás na ICQ 301201191 | nebo 367080819